Wesele Radom - Sale weselne

4.89 / 5 z 92 opinii

Lokale weselne z miasta Radom

Wyników: 9

Sala Przyjęć Regina

Radom

Oferujemy Państwu przestronny lokal Regina przeznaczony na wesela, jubileusze i wszelkiego rodzaju inne przyjęcia okolicznościowe.

 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 180

Aviator Hotel

Radom

Nasi klienci mogą spodziewać się najwyższego standardu usług. Hotel AVIATOR to dbałość o szczegóły, rzetelność i elegancja w każdym calu.Zapraszamy.

Oferujemy pełen profesjonalizm, piękny wystrój i dekorację z żywych kwiatów oraz wspaniałe jedzenie.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia

Hotel** Pod Różami

Radom

Restauracja w hotelu Pod Różami zaprasza do zorganizowania wspaniałych przyjęć okolicznościowych. Posiadamy cztery sale bankietowe.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 180

Dworek Saski

Radom

Elegancki Dworek Saskiego proponuje Państwu wspaniała organizację wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Gwarantujemy przestrzeń dla 370 gości.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 370

Dom Weselny U Kowala

Radom

W uroczej, pełnej zieleni okolicy usytuowany jest Dom Weselny U Kowala. Pięknie zaaranżowany ogród wokół domu, zachęca do przechadzek i wypoczynku.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Dom Weselny GĘBARZÓWKA

Radom

Gębarzówka to wyjątkowe miejsce z doskonałą lokalizacją w którym zorganizują Państwo wymarzone przyjęcie weselne.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 220

Dom Weselny Miodowe Lata

Radom

Dom Weselny Miodowe Lata powstała w miejscowości Mąkosy Stare aby zaspokoić zapotrzebowanie na organizacje wspaniałych przyjęć. Przygotowaliśmy specjalną ofertę weselną.

Liczba miejsc 300

Dwór Zbożenna

Radom

Zabytkowy XVIII obiekt Dworu Zbożenna otoczony wielobarwna roślinnością parku zaprasza Państwa do zorganizowania Swojego przyjęcia weselnego. Dwór dysponuje czterema salami restauracyjnymi oraz dwoma salami balowymi z tarasem. Do dyspozycji ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 150

Dom weselny Bieszczadzka

Radom

Zapraszamy do naszego, nowo otwartego domu weselnego. Przyjmujemy jeszcze zamówienia na terminy, na ten rok! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 150

Przyjęcia weselne Radom - nasz przewodnik

 

Radom - miejscowość zlokalizowana w województwie mazowieckim - oferuje zarówno swoim mieszkańcom, jak i przyjezdnym kilkanaście lokali, w których istnieje możliwość zrealizowania przepięknego przyjęcia weselnego.

 

Restauracja na wesele – jakie warunki musi spełnić?

W samym śródmieściu mieści się wiele małych restauracji, które będą idealnym miejscem do zorganizowania niezbyt hucznego, ale za to przyjemnego i spokojnego przyjęcia weselnego w obecności tylko tych najbliższych członków rodziny i przyjaciół. Bez trudu znajdziemy taką, w której zechcemy spędzić urocze popołudnie i wieczór, który stanie się początkiem nowego życia. Rezerwując restaurację na wesele, trzeba koniecznie zaznaczyć, z jakiej okazji odbywa się przyjęcie. Rodzinny obiad to nie to samo co wesele, nawet skromne. Na weselu nie może zabraknąć miejsca do tańczenia, wydzielonego miejsca dla orkiestry lub DJ-a i oczywiście weselnego tortu.

Trzeba też pamiętać, że to szczególna uroczystość, dlatego przez cały czas do dyspozycji gości powinna być odpowiednia liczba kelnerów. Na stolikach weselnych można ustawić dekoracje, których próżno szukać przy innych okazjach. Istotne jest też to, czy restauracja jest otwarta do ostatniego gościa. Nie wiadomo, czy wesele się nie przeciągnie, a przykro byłoby, gdyby szef sali poprosił gości o opuszczenie lokalu. W Radomiu na pewno uda się znaleźć restaurację, która spełni wszystkie oczekiwania nowożeńców.

 

Dom weselny pod Radomiem

Jeśli szukają Państwo lokalu w odległości około 50 kilometrów od samego miasta, dopiero tutaj zaczyna się przebieranie w ofertach domów weselnych czy hoteli. W takiej sytuacji opcji jest naprawdę wiele. Dobrym pomysłem może być urządzenie przyjęcia weselnego we wsi Jedlnia-Letnisko. Dzięki przepięknemu Zalewowi Siczki, w jednym z położonych tam hoteli można zorganizować wystawne dwudniowe wesele z poprawinami oraz niezapomnianą i piękną sesją zdjęciową. Inną miejscowością, nieco bardziej oddaloną od Radomia, ale również cieszącą się dużą popularnością wśród par młodych, jest Skaryszew. Nie posiada zbyt wielu zabytków czy rozległych zielonych terenów, ale zorganizowane w nim wesele także będzie niezapomniane. Decydując się na lokalizację poza miastem, mamy szansę na prawdziwie wiejskie wesele w starym stylu. W mieście, nawet przy największych staraniach, nie uda się odtworzyć klimatu tradycyjnego wesela, jakie wyprawiało się na początku ubiegłego wieku.

Dom weselny jak żaden inny nadaje się do zorganizowania takiej właśnie imprezy. Znajdziemy tu nie tylko salę weselną, ale także obszerny ogród, w którym można zorganizować dodatkowe miejsce do tańczenia pod gołym niebem. Jeśli goście przybyli na wesele z daleka, nie będzie problemu ze zorganizowaniem noclegu. Wszystkie domy weselne dysponują pokojami gościnnymi i oddają je do dyspozycji gości. Również państwo młodzi mogą liczyć na apartament dla nowożeńców, w którym nie zabraknie butelki szampana i wykwintnych przekąsek. Domy weselne dysponują także parkingiem położonym na ogrodzonym terenie. Goście mogą bez obaw zostawić samochód na całą noc. Domy weselne położone z dala od miasta to także możliwość urządzenia pokazu sztucznych ogni czy puszczania lampionów chińskich. W centrum miasta z takich atrakcji trzeba byłoby zrezygnować.

 

Sala weselna – czym się kierować przy jej wyborze

Najważniejszą rzeczą oprócz samej lokalizacji, na jaką należy zwrócić uwagę podczas planowania wesela, jest wielkość sali. Trzeba wziąć pod uwagę to, czy chcą Państwo wyprawić raczej oficjalne przyjęcie, czy tradycyjne wesele z tańcami i różnymi zabawami. Jeśli to będzie ten pierwszy rodzaj imprezy - duży parkiet wydaje się niepotrzebny, jeśli zaś drugi - trzeba pomyśleć o takim lokalu, w którym będzie wydzielona odpowiednia przestrzeń do tańczenia. Trzeba jednak pamiętać, że oficjalne przyjęcie nie wyklucza tańców, dlatego nawet przy tej wersji wesela warto zarezerwować niewielką przestrzeń dla chętnych trochę potańczyć. Sala weselna to nie tylko miejsce do tańczenia i odpowiednia ilość stolików i krzeseł. To także elegancka zastawa stołowa i wyjątkowe ślubne dekoracje. Warto ustalić, czy sala weselna dysponuje dokładnie taką zastawą, o jaką nam chodzi.

Może być i tak, że marzy nam się przaśne wesele w starym stylu, a na wyposażeniu sali weselnej są tylko kryształy. Trzeba też ustalić, czy do sali weselnej można wnosić własny alkohol, nie wszędzie jest to możliwe. Podobnie rzecz ma się z kateringiem i ciastami. W różnych miejscach obowiązują różne zasady. Warto też doprecyzować ilu kelnerów będzie obecnych na przyjęciu weselnym, czy będzie osoba odpowiedzialna za czystość toalet podczas imprezy. Ważne jest, by na sali weselnej przez całą noc był obecny kierownik sali lub osoba pełniąca jego obowiązki. Jeśli pojawi się jakiś niespodziewany problem, będzie można go od razu rozwiązać.

To od Państwa zależy, w jakim miejscu zorganizujecie wesele. Może to być malownicza polska wieś, która równocześnie spełni rolę cudownego pleneru dla fotografa (prace wybranych fotografów można zobaczyć na stronie: fotograf-wesele.pl/Radom), bądź duże miasto z licznymi zabytkami. Wszystko zależy od Państwa wymagań i upodobań.