Wesele Zabrze - Sale weselne

4.69 / 5 z 81 opinii

Lokale weselne z miasta Zabrze

Wyników: 10
Sala weselna DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

DOM PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH "POD ARKADAMI"

Zabrze

Dzień wesela to jeden z najważniejszych imprez w życiu. Warto zadbać o każdy najmniejszy szczegół tego dnia i dokonać wszelkich starań w doborze lokalu. Dom Przyjęć „Pod Arkadami” to ...

Są obrazy, których się nie zapomina, są potrawy, których smak zniewala, i są miejsca, do których chce się wrócić.

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Sala weselna MODRZEWIOWY DWÓR Hotel & Restauracja, Zabrze

MODRZEWIOWY DWÓR Hotel & Restauracja

Zabrze

Modrzewiowy Dwór to nie tylko restauracja, to także HOTEL *** . Długoletnie doświadczenie to gwarancja jakości i pewność, że impreza zawsze będzie udana. Obiekt posiada własną luksusową bazę noclegową. Pomieszczenia ...

Dołożymy wszelkich starań by ten Wielki Dzień spełnił Państwa oczekiwania i był kwintesencją miłości łączącej Młodą Parę.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 140

Gościniec Staropolski

Zabrze

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tradycyjnej polskiej gościnności i rozkoszowania się rozmaitością smaków, zapachów i obrazów- cieszących wszystkie zmysły. Miła atmosfera oraz specjalne menu dostosowane do Państwa potrzeb i budżetu ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia

Rezydencja & Restauracja Zielony Ogród

Zabrze

Zorganizowanie uroczystości weselnej w Rezydencji & Restauracji Zielony Ogród to czysta przyjemność. Obiekt posiada trzy klimatyzowane sale. Salę Perłową do 140 gości, Salę Mandarynkową do 60 gości i Salę kawową ...

Restauracja Zielony Ogród w Zabrzu zapewnia wszystkim naszym gościom i wielbicielom doskonałej kuchni niepowtarzalne doznania kulinarne.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 140

Restauracja Twist

Zabrze

Szukacie sali weselnej, w której uda się zorganizować wymarzone Wesele w Zabrzu? Właśnie się Wam udało. Nasza restauracja z salą weselną spełni wszelkie Wasze oczekiwania! Przygotujemy dla Was Wesele jak ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 120

Restauracja Pod Kasztanami

Zabrze

Restauracja Pod Kasztanami posiada dobrze wykwalifikowaną obsługę, która dołoży wszelkich starań, aby stworzyć ciepłą i phttps://www.facebook.com/podkasztanami?fref=tsrzyjazną atmosferę oraz zadba o to, aby wszyscy goście byli najedzeni i zadowoleni.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji "Pod Kasztanami". Nasze doświadczenie pozwala nam organizować przyjęcia na najwyższym europejskim poziomie!

 • parking
 • kuchnia

Restauracja "Balaton"

Zabrze

W centrum miasta zapraszamy do Restauracji Balaton, gdzie znajdą Państwo idealna przestrzeń na zorganizowanie przyjęcia z okazji ważnego wydarzenia w Państwa życiu, jak ślub, jubileusz, czy inne... ZAPRASZAMY!

Potrawy w naszej restauracji tworzone są w oparciu o receptury istniające i ulepszane od ponad 40 lat.

 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 100

Restauracja - Dom weselny Vabank

Zabrze

VABANK to miejsce przygotowane specjalnie do świętowana ważnych wydarzeń w Państwa życiu, usytuowane w budynku z 1889 roku, dostarcza niesamowitego klimatu. Zapraszamy.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

Sala bankietowa "Pod Orzechem"

Zabrze

Sala bankietowa " Pod Orzechem", to idealne miejsce na zorganizowanie wesela. Restauracja posiada w pełni klimatyzowaną salę, komfort zabawy jest wtedy nieoceniony.

Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych szczegółów związanych z organizacją wesela.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

SZYB MACIEJ Restauracja & Bistro

Zabrze

Zespół obiektów dawnej Kopalni „Concordia” składa się na to piękne miejsce, jakim jest Szyb Maciej. Wesele w takich okolicznościach staje się niepowtarzalnym wydarzeniem, wspomnionym długo po latach. Polecamy!

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 130

Przyjęcia weselne Zabrze - nasz przewodnik

 

Wybór odpowiedniej sali weselnej jest bardzo istotny, ponieważ w dużej mierze właśnie ta decyzja może zaważyć na powodzeniu przyjęcia. Trzeba również zadbać o profesjonalną obsługę, catering, fotografa, kamerzystę, oprawę muzyczną czy kierowcę. Dysponując pomocą specjalistów, warto omówić z nimi szczegóły dotyczące przebiegu tego wyjątkowego dnia, a także przedstawić swoje oczekiwania i wymagania.

 

Sala weselna – czy cena ma znaczenie?

Przy wyborze sali weselnej narzeczeni oprócz korzystnej ceny i oferty kierują się również estetyką otoczenia, ponieważ wielu z nich nadal decyduje się na realizację sesji ślubnej w trakcie wesela. Na szczęście w Zabrzu klimatycznych lokalizacji nie brakuje. Cenę sali weselnej warto dokładnie przeanalizować. Może się okazać, że to, co na początku określimy słowem „drogo”, jest w rzeczywistości tańszą opcją wesela. Dlaczego?  W pakiecie kompleksowej obsługi wesela znajdziemy nie tylko wynajem sali, ale także jej udekorowanie, zaplecze kuchenne lub katering, obsługę wesela (nie musimy sami troszczyć się o odpowiednią liczbę kelnerów), alkohol i tort. I chociaż cena na początku może wydać się duża, to warto do niej podejść z dystansem. Być może sumując poszczególne kwoty za te same usługi, które będziemy zmuszeni zamówić oddzielnie, końcowa kwota może być znacznie wyższa. Trzeba brać pod uwagę, że usługi kompleksowe zazwyczaj są tańsze niż pojedyncze. Warto też zwrócić uwagę na taką rzecz, jak odległość sali od miejsca, w którym odbędzie się sam ślub. Tania sala połączona z kosztami transportu dla niezmotoryzowanych gości, może okazać się droższa niż ta położona bliżej kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Czasem wyższa cena jest kwestią lokalizacji.

 

Restauracja na wesele W zabytkowej części Zabrza

W mieście znajduje się wiele zabytkowych obiektów, pochodzących głównie z przełomu XIX i XX wieku. Można wśród nich wyróżnić zarówno zabytkowe kamienice położone w centrum miasta, jak i osiedla robotnicze, obiekty sakralne i inne. Zwłaszcza te pierwsze cieszą się ogromną popularnością nowożeńców i często są wybierane jako tło dla nastrojowych sesji zdjęciowych. Warte uwagi są liczne obiekty poprzemysłowe, takie jak neogotycka wieża ciśnień huty Donnesmarcka albo wieża przy ulicy Zamoyskiego, wzniesiona w stylu ekspresjonistycznym. Jeśli para organizuje dwudniowe wesele, warto w trakcie poprawin wybrać się na rodzinny spacer po mieście. Na pewno będzie to ciekawa odskocznia od ciągłego jedzenia i picia. Dodatkowo warto osobom, które nie znają Zabrza, pokazać to jakże wyjątkowe i ciekawe miasto. Wbrew pozorom Zabrze to nie tylko słynna Klinika Kardiochirurgii, ale też wiele pięknych zakątków, które czekają na odkrycie. Być może już niebawem Zegrze stanie się ciekawym ośrodkiem turystycznym na południu Polski.

Zabrzańskie restauracje to dobry wybór zarówno na skromną uroczystość, jak i wesele organizowane z większym rozmachem. W każdym przypadku mamy pewność, że oddajemy organizację wesela w ręce fachowców. Nie zabranie dobrego jadła i napojów, także alkoholowych. Menu weselne to decyzja państwa młodych. Zależy od ich gustu kulinarnego oraz zasobności portfela. Tutaj ukłon w stronę restauracji w Zabrzu – potrafią dopasować ofertę dosłownie na każdą kieszeń. Nie ma wesela, które nie mogłoby się odbyć w Zabrzu. Nowożeńcy mogą zażyczyć sobie zarówno pieczonego homara, jak i tradycyjnego schabowego z ziemniakami, zwykłej polskiej wódki i wytwornego wina z najlepszych francuskich winnic. Granice wyznaczają tylko potrzeby i finanse.

Eleganckie restauracje nie wymagają dodatkowych dekoracji, dlatego ten problem nowożeńcy mają z głowy. To, co zaoszczędzą na dekoracjach, mogą wydać na obiad lub własne poślubne przyjemności. Podpisując umowę z restauracją, dobrze jest upewnić się, czy będzie czynna do ostatniego gościa, czy też o określonej porze trzeba będzie opuścić lokal. Wiadomo, że udane wesele ciężko jest przerwać, dlatego warto sobie zostawić otwartą furtkę na przedłużenie imprezy.

 

Dom weselny – praktyczny czy romantyczny?

Piękne zdjęcia powstaną przed Teatrem Nowym oraz na terenie parkowym, przed wyjątkową fasadą Muzeum Górnictwa Węglowego.
Młode pary z Zabrza wyjątkowo chętnie korzystają też z uroków Miejskiego Ogrodu Botanicznego, pełnego pięknych przestrzeni stworzonych do zdjęć i filmów (zobacz więcej). Zwłaszcza że jego ogromny teren jest podzielony na część botaniczną oraz parkową. Ta pierwsza pozostała utrzymana w stylu francuskim, natomiast park nawiązuje typowo do krajobrazu ogrodów angielskich.

Wynajem domu weselnego może okazać się tak samo praktyczny, jak i romantyczny. Jak to możliwe? Z praktycznego punktu widzenia dobrze jest wyprawić wesele właśnie w takim miejscu. Domy weselne specjalizują się w organizowaniu tego typu imprez, nie musimy troszczyć się dosłownie o nic. Jeśli nie mamy własnego zespołu ani DJ-a, właściciel domu weselnego na pewno coś podpowie lub sam o to zadba. Podobnie jest z menu, alkoholem, tortem i ciastami. Możemy się tym zająć sami, możemy to komuś zlecić. Nieocenione są pokoje gościnne, w których mogą odpocząć zmęczeni weselnicy.

A romantyzm? Na nowożeńców zawsze czeka apartament, w którym nie zabraknie zmrożonego szampana i przekąsek. Czy to mało?