Wesele Opoczno - Sale weselne

4.63 / 5 z 19 opinii

Lokale weselne z miasta Opoczno

Wyników: 3

Hotel i Restauracja Park

Opoczno

Hotel i Restauracja Park w Opocznie to najwyższa jakość świadczonych usług. W naszej sali bankietowej może się bawić do 200 osób. Zapewniamy bogatą bazę noclegową, wspaniałą kuchnię i profesjonalny serwis ...

15-letnie doświadczenie, miła i fachowa obsługa oraz wspaniała aranżacja wnętrz, sprawiają, że przyjęcie weselne staje się niezapomnianym przeżyciem.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Restauracja Savana

Opoczno

Wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdego zakochanego człowieka. Sala Restauracyjna Savana to idealne miejsce na wesele. Utrzymana jest w oryginalnym, przepięknym stylu.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

Restauracja & Hotel Słoneczny Dwór

Opoczno

Planujesz huczne wesele? Restauracja "Słoneczny Dwór" to strzał w dziesiątkę. Przepiękna, przestronna sala pomieści do 200 osób. Sprawna i uśmiechnięta obsługa zadba o najwyższy standard oferowanych przez nas usług.

Nasza oferta tworzona jest indywidualnie, tak aby zaspokoić potrzeby każdego Gościa.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Przyjęcia weselne Opoczno - nasz przewodnik

Oferta lokali ślubnych w Opocznie i okolicach jest bardzo różnicowana. Z tego względu każda para młoda może dokonać wyboru najlepszego miejsca dla wymarzonego przyjęcia ślubnego. Warto dokładnie rozważyć tę kwestię - standard lokalu w dużej mierze odpowiada za komfort i zadowolenie gości.

Wielu nowożeńców nie wyobraża sobie wesela bez tradycyjnej, hucznej zabawy do białego rana w otoczeniu licznego grona rodziny,przyjaciół i luksusowej limuzyny, która dowiezie ich na wesele (zobacz więcej).Dla nich najlepszym rozwiązaniem może się okazać wybór wyspecjalizowanego domu lub sali weselnej. Duże przyjęcia warto organizować w okolicach miasta, z dala od zgiełku centrum. W pobliżu Opoczna lokale ślubne można znaleźć m.in. w Przysuchej, Tomaszowie Mazowieckim czy Mroczkowie Dużym. Z większych miejscowości warto wymienić Kielce lub Radom. Na terenie miasta sale weselne można znaleźć natomiast w śródmieściu (wpisanym do rejestru zabytków), w pobliżu kościołów, zamku w Opocznie oraz zespołu dworskiego Starostwo, w skład którego wchodzi oranżeria, park i dwór.

Warto rozejrzeć się za domami weselnymi umożliwiającymi przebywanie na świeżym powietrzu, zwłaszcza jeżeli impreza ma mieć miejsce wiosną lub latem. Lokal wyposażony w taras, z widokiem na rzekę Wąglankę lub zalew, może się okazać strzałem w dziesiątkę. Niektóre domy weselne proponują nawet, w zależności od pory roku, przejażdżkę bryczką lub kulig. Inne natomiast mieszczą się w klimatycznych, XVIII-wiecznych zabytkowych dworkach otoczonych parkami i stawami, np. w dawnym dworze Szydłowskich.

Coraz więcej młodych par decyduje się na wydanie skromnego przyjęcia w postaci uroczystego obiadu dla najbliższych członków rodziny. W tej sytuacji prostym rozwiązaniem będzie wynajęcie restauracji. Jak w każdym mieście, tak i w Opocznie można szukać ciekawych lokali z dobrym jedzeniem w samym centrum miasta, przy rynku, w otoczeniutakich zabytków jak dom Esterki.