Wesele Zgierz - Sale weselne

4.71 / 5 z 52 opinii

Lokale weselne z miasta Zgierz

Wyników: 2

Hotel*** San Remo

Zgierz

Elegancja, nowoczesność, niebanalny styl i wykwintna kuchnia. To wszystko znajdziesz w Restauracji Hotelu*** San Remo. Kompleksowa organizacja wesel i innych przyjęć okolicznościowych to dla nas przyjemność.

Restauracja Hotelu San Remo oferuje wyśmienitą kuchnię, zarówno na spotkania biznesowe, jak i imprezy okolicznościowe!

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja

Sala Bankietowa Wanilia

Zgierz

Dzień ślubu to jeden z piękniejszych dni, każdy marzy o tym aby jego wesele było niczym z bajki. Wanilia to duża, luksusowa, jasna , przestronna sala, która jest w stanie ...

Wanilia to miejsce, które zachwyci Państwa dobrym tradycyjnym polskim jedzeniem, przygotowanym z naturalnych produktów dobrej jakości oraz fachową obsługą.

  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 110

Przyjęcia weselne Zgierz - nasz przewodnik

Jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze lokalu jest liczba oferowanych miejsc. Przyjęło się, że restauracje lub domy weselne oferujące średnio od kilkudziesięciu do stu miejsc znajdujące się w centrum miasta. Natomiast obiekty z większą powierzchnią dla gości, ale również z pokojami noclegowymi na wypadek dwudniowego przyjęcia, zazwyczaj są zlokalizowane na obrzeżach miejscowości, są często nawet oddalone od nich o kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów. Podobnie jest w Zgierzu, a nasz serwis może pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji w tej kwestii.

Wiele par decyduje się realizację pamiątkowych zdjęć ślubnych w trakcie wesela. Zazwyczaj mogą zostawić gości na dwie lub trzy godziny,udać się przepiękną wynajętą limuzyną (zobacz więcej) aby w tym czasie zrealizować materiał zdjęciowy. Z tego względu te osoby oprócz ceny lokalu biorą uwagę jego lokalizację – bliskość do atrakcyjnych miejsc, a także otoczenie budynku.

Zgierz jest takim miastem, gdzie nawet zdjęcia na stacji kolejowej mogą być ciekawe. To ze względu na fakt, iż główna stacja kolejowa miasta została otworzona w 1902 roku, a sam budynek dotrwał do dziś bez większych zmian. Dla tych par, które lubią nieco inny charakter zabytkowych budowli, interesujące mogą się wydać neogotyckie kościoły - kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej czy kościół Chrystusa Króla.

Jak wiele innych miast, Zgierz posiada liczne zielone tereny miejskie. Niezwykle ciekawe zdjęcia z przyrodą w tle można wykonać na przykład w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki, składającym się z malowniczego stawu z wysepką. Ciekawym miejscem, które dzięki doświadczonemu fotografowi może stać się scenerią do wręcz artystycznych ujęć - szczególnie wieczorem czy nocą - jest plac Kilińskiego ze znajdującą się w jego centrum fontanną. Interesującym tłem do zdjęć może być także plac Jana Pawła II z jego symbolem - Jeżem ze Zgierza. Będzie to idealna pamiątka pobytu w tym mieście.