Wesele Prudnik - Sale weselne

4.98 / 5 z 174 opinii

Lokale weselne z miasta Prudnik

Wyników: 3
Sala weselna Biała Akacja Resort & Business, Prudnik

Biała Akacja Resort & Business

Prudnik

Kameralny kompleks hotelowy umiejscowiony w pięknej scenerii Gór Opawskich oddaje do Państwa dyspozycji salę na wesele wierząc,że jeden z najważniejszych dni w życiu Młodej Pary będzie na jak najwyższym poziomie. ...

"Wszystko, co niezbędne do uczynienia wesela cudownym i niezapomnianym przeżyciem".

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 140

Dom Weselny Pod Wieżyczką

Prudnik

Dom Weselny Pod Wieżyczką z Prudnika oferuje Państwu 3 sale do wyboru, oraz pokoje gościnne dla 56 osób. Serwujemy pyszną, polską, regionalną kuchnię, która zachwyci każdego gościa.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 160

Hotel Olimp

Prudnik

Hotel Olimp w Prudniku zajmuje się kompleksową organizacją wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Zapewniamy Państwu elegancką salę na 100 osób i bogaty wachlarz potraw, zawsze świeżych i pysznych.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 100

Lokale znajdujące się w pobliżu miasta Prudnik

Przyjęcia weselne Prudnik - nasz przewodnik

Organizacja wspaniałego przyjęcia weselnego to zadanie trudniejsze, niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Młoda para musi znaleźć doświadczonego fotografa, profesjonalny zespół, doskonały katering i wreszcie odpowiednią salę, dysponującą klimatycznym oświetleniem, dużym parkietem i stylowym wystrojem.

Wybór sali weselnej to wysoce odpowiedzialne zadanie. Należy brać pod uwagę budżet, którym dysponujemy, oferowane menu, rozmiar parkietu i lokalizację. Obiekty znajdujące się w centrum Prudnika zagwarantują łatwy dojazd wszystkim zaproszonym gościom. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby sala znajdowała się z dala od miejskiego zgiełku, w zacisznym miejscu, wówczas warto zorganizować autokar, który przetransportuje weselników na miejsce. Należy również pamiętać, że w przypadku organizacji wesela dwudniowego warto przyjrzeć się ofercie kilku hoteli, co umożliwi zapewnienie gościom właściwych warunków noclegu po korzystniej cenie.

W Prudniku mamy do wyboru zarówno przestronne sale charakteryzujące się przepychem, jak i niewielkie, skromne lokale cechujące się swojskim klimatem.

Dobrym pomysłem będzie wynajem lokalu znajdującego się nad brzegiem rzeki Prudnik lub Złotego Potoku. Widoczna za oknami sali rzeka będzie się pięknie prezentować i nada przyjęciu wyjątkowego klimatu. Ciekawe otoczenie stanowią również Góry Opawskie. Ich przepiękny krajobraz z pewnością wzbudzi zachwyt nawet najbardziej wymagających gości. Warto byłoby pomyśleć o sesji zdjęciowej wykorzystując piękny krajobraz (zobacz więcej).

Ponieważ ostatnimi czasy modne stało się zastępowanie hucznej zabawy skromnym obiadem, ciekawym rozwiązaniem będzie wynajem restauracji znajdującej się na Starym Rynku w Prudniku. Obiekt cechuje się interesującą architekturą i niepowtarzalnym klimatem.
Właściwy wybór sali odgrywa dużą rolę w organizacji wesela. Piękny wystrój, odpowiednie rozstawienie stołów i uprzejma obsługa uczynią wesele niezapomnianym.