Wesele Krapkowice - Sale weselne

4.50 / 5 z 10 opinii

Lokale weselne z miasta Krapkowice

Wyników: 2

Zamkowy Młyn

Krapkowice

Sala weselno-bankietowa w Zamkowym Młynie to wymarzone miejsce na organizację wesela. Zjawiskowo zaprojektowana i wykonana sala mieści się na dwóch kondygnacjach i pomieści do 150 osób. Przyjdź i obejrzyj na ...

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 150

Restauracja Tawerna

Krapkowice

Restauracja Tawerna zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez zamkniętych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie Państwa propozycje, a Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem.

  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja

Lokale znajdujące się w pobliżu miasta Krapkowice

Przyjęcia weselne Krapkowice - nasz przewodnik

Dokonując wyboru co do lokalizacji przyjęcia weselnego, wiele młodych par musi podjąć cały szereg innych decyzji. W końcu miejsce imprezy w dużej mierze zależy od budżetu przeznaczonego na ślub oraz od liczby zaproszonych gości. Niektóre decyzje mogą wymagać ponoszenia dodatkowych kosztów, m.in. transportu z kościoła lub zapewnienia noclegu.

W Krapkowicach oraz okolicznych miasteczkach oferta dworków, pałacyków i domów weselnych jest dość różnorodna. Warto jednak wiedzieć, że coraz więcej par decyduje się na skromniejsze uroczystości. Przyjęcie ograniczające się do obiadu dla najbliższych najlepiej zorganizować w restauracji. Na terenie Krapkowic znajduje się kilka wartych uwagi lokali proponujących pyszną kuchnię włoską lub tradycyjną polską. Najwięcej pełnych klimatu miejsc tego typu można znaleźć wzdłuż uliczek starej części miasta.
Wiele par decyduje się na organizację przyjęcia poza granicami miasta. W okolicach Krapkowic - między innymi w Raszowej, Rożniątowie i pobliskich miejscowościach - można znaleźć domy weselne z miejscami noclegowymi, hotele i pensjonaty specjalizujące się w organizacji przyjęć weselnych. Ich urozmaicona oferta pozwala na wybór odpowiednio dużej sali oraz standardu obsługi, bez względu na oczekiwania oraz liczbę weselników. To doskonałe rozwiązanie, cieszące się popularnością zwłaszcza wśród nowożeńców preferujących tradycyjne dwudniowe imprezy dla dużej liczby gości z dalszych zakątków kraju. Miejsca zlokalizowane nad brzegiem Odry czy wzdłuż terenów leśnych pozwalają na szampańską zabawę z dala od centrum i zgiełku miasta, gdzie warto udać się limuzyną (zobacz więcej).

Ciekawą opcją dla wielu nowożeńców jest też organizacja przyjęcia w niedalekim Opolu lub w Kędzierzynie-Koźlu. Z drugiej strony - tego typu decyzje pociągają za sobą dodatkowe opłaty (związane między innymi z transportem). Warto więc zastanowić się nad właściwą lokalizacją imprezy.