Lublin - Sale weselne

4.93 / 5 z 891 opinii

Lokale weselne z miasta Lublin

Wyników: 55

Hotel*** AGIT Congress & SPA

Lublin

W Hotelu AGAT Congress & SPA w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Lublina, z dala od zgiełku miasta, spełniamy wasze marzenia! W nowoczesnej, eleganckiej Sali Bankietowej z antresolą Wasze wesele, ...

Zaplanuj swoje wymarzone wesele w Hotelu Agit!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Locomotiva

Lublin

Restauracja Locomotiva – Organizujemy wyłącznie udane wesela. Naszą wieloletnia specjalnością jest przygotowanie niezapomnianych wesel i przyjęć po ślubie. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji również Państwa wymarzonego wesela. Manager ...

Ślub to jeden z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Pragniemy aby w tym dniu rozkoszowali się Państwo Swoim Szczęściem i zapomnieli o codzienności...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Restauracja i Villa Tymotka

Lublin

Restauracja Tymotka to już miejsce z tradycją, sięgająca lat 90-tych. właściciele zmieniali się a wraz z nimi Restauracja i Willa Tymotka została gruntownie odremontowana, jednocześnie zachowując dawną magię i klimat. ...

Restauracja Tymotka nad Zalewem Zemborzyckim przygotuje dla Was niepowtarzalną uroczystość!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 150

Hotel Victoria

Lublin

Nasza wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa sprawią, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w Państwa pamięci oraz zaproszonych Gości. Posiadamy jako jedyny hotel w Lublinie salę widokową na XI ...

Hotel Victoria to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 300

Restauracja Calvados

Lublin

Restauracja Calvados przyciąga Młode Pary swymi atutami, czyli atrakcyjnymi cenami, bliskością do centrum oraz smacznym jedzeniem i miłą, profesjonalną obsługą.

Nazwa Calvados nawiązuje do luksusowego trunku z obszarów północnej Francji, leżakującego przez długie lata w dębowych beczkach.

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

Browar Restauracja Hotel Lwów

Lublin

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalna Ofertę weselną dla uczczenia ważnego dla Was dnia - Dnia Ślubu. Wnętrza Browaru Restauracji Hotelu „Lwów” połączone z e starannie wybrana oprawa muzyczna oraz wyśmienity ...

Wykwalifikowana obsługa sprawi, iż pobyt u nas na długo pozostanie w Państwa pamięci

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Dom Weselny Sonatina

Lublin

Dom Weselny Sonatina to lubelska firma o profilu działalności – gastronomia ale także w sektorze hotelarskim. Rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku i jesteśmy dużą konkurencją dla firm o podobnym profilu. ...

Zapraszamy Państwa do Domu Weselnego Sonatina, gdzie zapewniamy niskie ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu usług, które oferujemy!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia

Szklana Stodoła

Lublin

Z miłości do natury oraz minimalizmu, ale też z troski o cudowną atmosferę sprzyjającą bliskości ludzi w ich najważniejszym dniu życia - dniu ślubu, stworzona została Szklana Stodoła Uroczysko Motycz. ...

Nieszablonowe przyjęcia weselne w pięknym otoczeniu natury!

Liczba miejsc 220

Kompleks Restauracyjno - Noclegowy Rubikon

Lublin

Doniosłe wydarzenie w Państwa życiu,jakim jest ślub, z przyjemnością uświetnimy eleganckim przyjęciem w restauracji Rubikon, zorganizowanym zgodnie z Waszymi sugestiami.

Ślub jest bardzo ważnym i doniosłym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Wiele osób ceremonię ślubną pragnie uczynić szczególną i niezapomnianą. Gwarantujemy Państwu znakomitą kuchnię i profesjonalną obsługę!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Dom Królewski

Lublin

Dom Królewski oferuje podróż szlakiem smaków i barw sztuki kulinarnej. W tym klimacie odbywają się wspaniałe przyjęcia.

ZAPRASZAMY DO RESTAURACJI Z NOWĄ ARANŻACJĄ I NOWĄ KARTĄ !

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150

Przyjęcia weselne Lublin - nasz przewodnik

Kiedy znajdziecie Państwo odpowiednie miejsce do wyprawienia przyjęcia weselnego, będzie to już połowa sukcesu w ramach ślubnych przygotowań. W poszukiwaniach może Państwu pomóc nasz serwis. Mogą się Państwo na przykład skusić na Lublin - miasto, które posiada aż kilkadziesiąt lokali oferujących zorganizowanie wesela.

Sala weselna w pobliżu lubelskiej Starówki

Stolica województwa lubelskiego oferuje bardzo szeroki wachlarz możliwości w tej dziedzinie, dlatego należy się przede wszystkim dobrze zastanowić i poznać wszystkie opcje. W tym mieście znajdziemy zarówno lokale wyprawiające kameralne przyjęcia dla kilkudziesięciu osób, jak i ośrodki specjalizujące się w dużych imprezach, nawet dla dwustu gości. Przed wynajęciem sali trzeba koniecznie zrobić wstępną listę gości i określić, jak duża sala będzie potrzebna. Lista na pewno zostanie zweryfikowana przez samych zainteresowanych. Trzeba liczyć się zarówno z tym, że nie wszyscy przyjmą zaproszenie (zdarzają się różne okoliczności, które niestety wymuszają taką decyzję), jak i z tym, że być może pojawi się konieczność dopisania do listy gości kogoś, kogo nie braliśmy wcześniej pod uwagę. Winą może być zwykłe zapomnienie lub nieznajomość sytuacji – ktoś może wrócić z zagranicy, a my o tym nie wiemy. Dlatego lepiej nie szukać sali, która pomieści tylko tyle gości ile mamy na liście. Mały margines błędu na pewno się przyda. Warto też wybrać kilka alternatywnych terminów ślubu, ten jeden wybrany wcześniej, może okazać się zajęty. Nie ma nic gorszego niż szukanie terminu w ostatniej chwili, przed czekającym menedżerem sali.
Na samym Starym Mieście, zachwycającym malowniczymi wąskimi uliczkami, istnieje wiele lokali, w których mogą Państwo zorganizować swoje wesele. Lublin jest bardzo ładnym miastem, więc na pewno nie pożałujecie Państwo swojego wyboru, kiedy podczas zabawy będziecie chcieli zaczerpnąć nieco świeżego powietrza, wpatrując się w przepiękny krajobraz, na przykład na Placu po Farze, gdzie znajdują się fundamenty kościoła pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Warto także zorganizować przyjęcie weselne z pobliżu zabytkowego dworu szlacheckiego.

Restauracja na wesele w pobliżu kościoła – plusy i minusy

W Lublinie znajdują się także lokale położone w bezpośrednim sąsiedztwie kościołów, co daje szansę na zorganizowanie ciekawej i niepowtarzalnej ślubnej sesji zdjęciowej bez konieczności planowania wyjazdu w późniejszym terminie. Taka lokalizacja przyjęcia weselnego pociąga to także wygoda – z kościoła do restauracji można przejść piechotą, nie ma konieczności organizowania transportu dla gości, także problem z miejscami parkingowymi nie istnieje. Wystarczy zaplanować ślub na ostatnią możliwą sobotnią godzinę. Przed poranną niedzielną mszą goście zdążą zabrać samochody. Bliskość kościoła to także gwarancja, że nikt z gości nie zgubi się w obcym mieście w drodze z kościoła do sali weselnej. Minusy takiego rozwiązania właściwie nW Lublinie znajdują się także lokale położone w bezpośrednim sąsiedztwie kościołów, co daje szansę na zorganizowanie ciekawej i niepowtarzalnej ślubnej sesji zdjęciowej bez konieczności planowania wyjazdu w późniejszym terminie.ie istnieją. W nocy w kościele nic się nie dzieje i raczej nie można przypuszczać, że gościom będą przeszkadzały kościelne dzwony. Niejaką niedogodnością może być fakt, że w pobliżu kościoła na pewno istnieje duże skupisko ludności, a to wyklucza na przykład pokaz ogni sztucznych. Ale i na to jest rada, zamiast organizować pokaz fajerwerków, można zaprosić na wesele iluzjonistę, który na pewno zachwyci gości, zwłaszcza tych najmłodszych.

Dom weselny – cisza i spokój z dala od miasta

Jeśli wolą Państwo zaciszne miejsca, takie również znajdują się w okolicy Lublina. Już kilkanaście kilometrów od miasta można znaleźć lokale specjalizujące się w organizacji przyjęć oraz ślubów nie tylko w zamkniętej przestrzeni, ale również w plenerze. W nich to często do zabawy przygrywają muzycy, których oferty można znaleźć w naszym serwisie poświęconym zespołom i muzykom weselnym (zobacz więcej).
Domy weselne w okolicy Lublina to dobre rozwiązanie właśnie dla osób, którym marzy się ślub w amerykańskim stylu – w ogrodzie pełnym kwiatów. W takiej sytuacji impreza nie rozpoczyna się wieczorem, ale w godzinach południowych. Państwo młodzi składają przysięgę małżeńską w obecności kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, a następnie zaczyna się wesele. Bardzo dużym ułatwieniem jest fakt, że miejsce ślubu i wesela jest takie samo, odpada problem z transportem gości. Domy weselne w pakietach usług mają wszystko, czego nowożeńcy potrzebują. Znajdziemy pełne wyposażenie zarówno sali weselnej, jak i ogrodu. Nie musimy się martwić o dekoracje ślubne i weselne. Na ogół ogrody są pięknie utrzymane i nie potrzebują dodatkowych zabiegów przed uroczystością. Wyjątkiem są sytuacje, w których państwo młodzi mają własną wizję przyjęcia weselnego i potrzebują spersonalizowanych dekoracji. Domy weselne oferują też pokoje gościnne, które można przeznaczyć na noclegi dla gości mieszkających poza miastem. Apartament dla nowożeńców na ogół wliczony jest w cenę usługi, za poszczególne pokoje trzeba zapłacić oddzielnie. Dla komfortu gości warto to zrobić, w końcu ich zadowolenie, to gwarancja udanego wesela.
Lublin to jedno z miast oferujących przyjęcia ślubne zarówno w scenerii zabytków, jak i z zielonymi terenami w tle. Dzięki temu każda para znajdzie tu coś dla siebie.