Grudziądz - Sale weselne

Lokale weselne z miasta Grudziądz

Wyników: 14
Sala weselna Amuza, Grudziądz
Amuza
Grudziądz

Latem 2016 roku otwieramy nowy lokal Sala Weselna AMUZA! Powstał on z myślą o idealnym miejscu, w którym najważniejsze momenty z Państwa życia otrzymają odpowiednią oprawę! Nie obawiamy się spełnić ...

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120
Sala weselna Karczma Czarci Młyn, Grudziądz
Karczma Czarci Młyn
Grudziądz

Czarci młyn to wyjątkowe miejsce, w którym oferujemy piec sal w zależności od wielkości przyjęcia. Możemy ugościć 50 osób ale także 420! Wszystko zależy od tego, jakim przyjęciem weselnym są ...

Tam, gdzie młyn stoi drewniany na biesiadę zapraszamy. Damy jadła, damy picia wpadnij do nas użyj życia.

Sala weselna Restauracja Żak, Grudziądz
Restauracja Żak
Grudziądz

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm personelu Restauracji Żak powoduje, że każde zorganizowane tu przyjęcie kończy się sukcesem.

 • kuchnia
Liczba miejsc 100
Sala weselna Dom Weselny
Dom Weselny "Karolina"
Grudziądz

Od 2003 roku Dom Weselny Karolina stara się zadowolić oferowanymi usługami wszystkich klientów. Biorąc pod uwagę indywidualne ich dgusta i dopasowując propozycje zgodnie z sugestiami klienta, organizujemy różne imprezy okolicznościowe. ...

Sala weselna Gościniec pod Lipami, Grudziądz
Gościniec pod Lipami
Grudziądz

Gościniec Pod Lipami to rekonstrukcja drewnianych chałup z okresu międzywojennego. Przyjecie zorganizowane w tym klimacie pozostanie niesamowitym wrażeniem.

Gościniec Pod Lipami przeniesie Was w zupełnie inny wymiar i nastrój...

Sala weselna Dom weselny Las Vegas, Grudziądz
Dom weselny Las Vegas
Grudziądz

Las Vegas to dom weselny stworzony do organizowani przyjęć okolicznościowych. Nasi klienci, zadowoleni z naszych usług z niejednym przyjęciem rodzinnym, powracają do nas.

Liczba miejsc 100
Sala weselna Hotel Restauracja RAD, GRUDZIĄDZ
Hotel Restauracja RAD
GRUDZIĄDZ

Hotel RAD, to gwarancja usług najwyższej jakości. Jak w temacie noclegów, tak i organizacji wystawnych przyjęć okolicznościowych.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 300
Sala weselna Restauracja Akcent, Grudziądz
Restauracja Akcent
Grudziądz

Akcent to restauracja w Grudziądzu, która proponuje wyśmienite smaki kulinarne i profesjonalna organizację wszelkiego rodzaju przyjęć.

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Sala weselna Hotel Restauracja Zdrojewo, Grudziądz
Hotel Restauracja Zdrojewo
Grudziądz

Restauracja w Hoteli Zdrojowy to gwarancja dobrej kuchni i rodzinnej atmosfery. Imprezy okolicznościowe odbywające się tutaj na długo zapadają w pamięć.

Gwarantujemy wysoki standard usług, rodzinną atmosferę oraz smaczne jedzenie.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 60
Sala weselna Hotel, Restauracja RAD ***, Grudziądz
Hotel, Restauracja RAD ***
Grudziądz

8000 m2 pięknego ogrodu a pomiędzy tym Hotel RAD! Wspaniała oprawa na cudowne przyjęcie weselne. Przygotowaliśmy specjalną weselną ofertę dla Państwa.

Zapewniamy profesjonalną kompleksową obsługę przyjęć weselnych

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Przyjęcia weselne Grudziądz - nasz przewodnik

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu. Część przyszłych małżonków pragnie, aby te wydarzenia były uroczyste i wzniosłe, inni natomiast pragną cichej, skromnej ceremonii i niedużego przyjęcia weselnego, tylko dla rodziny. Dlatego też wybór sali będzie uzależniony głównie od liczby zaproszonych gości.

Na szczęście w Grudziądzu nie brakuje zarówno małych restauracji, jak i dużych domów weselnych czy hoteli. W mieście tym, malowniczo położonym nad Wisłą, każdy znajdzie coś dla siebie. W centrum miasta, jak i wzdłuż całego brzegu rzeki ulokowano mniejsze lub większe klimatyczne restauracje, o różnorodnym wystroju wnętrz. Niektóre z nich znajdują się w otoczeniu pięknej zieleni, inne natomiast położone są obok wyjątkowych, zabytkowych kamienic z widokiem na wiekowe kościoły, Pałac Opatek lub stare mury miejskie. Lokale te w większości przypadków serwują dania kuchni polskiej. Niektóre oferują także takie specjały jak pieczone prosię, szczupak faszerowany czy potrawy z dziczyzny.

W Grudziądzu znajduje się wiele terenów zielonych, jak np. Park Dworski Majątku Owczarki, który sąsiaduje z jeziorem Tarpno, park Góra Zamkowa z ruinami zamku krzyżackiego oraz przepięknie urządzony park Miejsko-Leśny. Tak wspaniałe otoczenie przyrody będzie stanowić idealne tło dla przyjęcia weselnego. Są to także dobre miejsca na ślubną sesję zdjęciową, czy pięknie nakręcony film z wesela z wątkiem plenerowym - przykłady takich prac już można zobaczyć w serwisie zrzeszającym kamerzystów z całej Polski (zobacz więcej).

Młode pary, które chcą odpocząć od zgiełku i hałasu, powinny szukać sali weselnej na obrzeżach miasta lub nad największym jeziorem położonym w jego granicach - Jeziorem Rudnickim Wielkim. Można również poszukać lokalu całkowicie poza miastem. Obiekty położone w pewnej odległości od aglomeracji dają możliwość zorganizowania przyjęcia dla większej liczby gości, również w plenerze. Dysponują one dużymi parkingami, odpowiednią ilością pokoi noclegowymi oraz cudownymi terenami rekreacyjnymi.