typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Grudziądz

Hanza Pałac**** Wellness & SPA

Hanza Pałac**** Wellness & SPA - Grudziądz

Najwspanialszy dzień w Państwa życiu, jakim jest dzień ślubu i wesela proponujemy przeżyć w wyjątkowym miejscu - Hanza Pałac**** Wellness & SPA. Pałac usytuowany w otoczeniu przepełnionym romantyzmem malowniczego parku krajobrazowego u samych wrót Borów Tucholskich.

W tym szczególnym dniu niesamowite wspomnienia z Państwa przyjęcia zagwarantuje bajeczna sceneria zabytkowych wnętrz Pałacu, połączona z przyjazną atmosferą stworzoną przez naszą wykwalifikowaną obsługę. Szef Kuchni, jeden z najlepszych w Polsce, zaproponuje szeroką gamę autorskiego menu, z którego będą mogli Państwo wybrać własne menu weselne, zgodnie ze smakiem i upodobaniami, co zagwarantuje udane przyjecie.
Pałac dla swoich Gości przygotował 130 miejsc w wygodnych pokojach classic, lux oraz studio. Widok z okien daje ukojenie i spokój powodowany roztaczającym się krajobrazem pięknego parku. Pałacowy charakter obiektu i pokoi podkreśla wiernie odrestaurowany i odtworzony pierwotny wygląd dworu połączony z nowoczesnym desingnem, tworząc i wręcz podkreślając kryształowy, pałacowy styl. Zaledwie godzinna odległość jazdy do Hanza Pałac****Wellness & SPA z Trójmiasta i czterdziestominutowa od Torunia i Bydgoszczy, powoduje że to położenie przy Autostradzie A1 jest dodatkowym atutem.

Proponujemy Menu weselne już od 200 zł.

Dwa apartamenty w najpiękniejszych pałacowych pokojach służyć będą Młodej Parze w tę niezapomnianą noc.

 

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.