Włocławek - Sale weselne

wyróżnione lokale

Lokale weselne z miasta Włocławek

Wyników: 21
Sala weselna Hotel GRANDMET, Włocławek
Hotel GRANDMET
Włocławek

Sala Bankietowa w Hotelu GRANDMET usytuowanym w spokojnej dzielnicy miasta, wspaniale nadaje się na Państwa przyjęcie weselne. Poza tym znajdziecie tu Państwo do dyspozycji pokoje dla przyjezdnych gości z ...

Wesela i organizacja imprez to nasza SPECJALNOŚĆ.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 100
Sala weselna Hotel-Restauracja
Hotel-Restauracja "Wikaryjka"
Włocławek

Restauracja "Wikaryjka" znajduje się w nad jeziorem Wikaryjskim, pośród malowniczych lasów. Obiekt ten jest również hotelem, w którym oferujemy apartament i wygodne pokoje. Natomiast w restauracji oferujemy smaczne dania kuchni ...

Z przyjemnością zorganizujemy i kompleksowo obsłużymy dla Ciebie każdą imprezę! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Sala weselna Klub-Restauracja Impresja, Włocławek
Klub-Restauracja Impresja
Włocławek

Restauracja Impresja gwarantuje przyjazne wnętrza, miłą atmosferę i fachową obsługę. Serwujemy prosta tradycyjna kuchnię ale też bardziej wyrafinowane dania, jak również specjalistyczne typu, wegetariańskie.

Nasz lokal jest miejscem, w którym wspólnie z najbliższymi i przyjaciółmi doznać można niesamowitych wrażeń zarówno kulinarnych jak i tych związanych z magicznym nastrojem, poczuciem wyjątkowości!

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 100
Sala weselna Hotel Portofino***, Włocławek
Hotel Portofino***
Włocławek

Połączenie ciepła włoskiego kurortu z futurystycznym stylem możemy odnaleźć w nowoczesnym i komfortowym hotelu Portofino. Serwowana tutaj kuchnia jest również połączeniem tradycyjnej kuchni polskiej z egzotyką smaków basenu morza Śródziemnego. ...

Wesele w Portofino to szyk i elegancja. Gwarantujemy, że ten wyjątkowy dla Państwa dzień, będzie wspaniale zwięczony szampańską zabawą w Portofino.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Sala weselna Stara Stolarnia, Włocławek
Stara Stolarnia
Włocławek

Imprezy firmowe i rodzinne oraz spotkania przyjaciół, w tych tematach Dom Weselny Stara Stolarnia posiada ogromne doświadczenie. Dzięki niemu zadbamy o wspaniałą aranżację imprezy oraz starannie dobierzemy menu do Państwa ...

Szanowni Państwo! Zapewniamy, że ten wyjątkowy dzień będzie pełen najpiękniejszych chwil, menu wypełnione przysmakami kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Nasza profesjonalna obsługa przyjęć to poczucie pełnej satysfakcji również dla Państwa Gości, którzy niejednokrotnie przyjeżdżają z odległych stron. Nowożeńcy, szczęściem płynącym z radosnego Dnia Zaślubin mogą dzielić się ze swoimi Gośćmi podczas gdy my zajmiemy się organizacją i realizacją wesela.

 • parking
 • kuchnia
Sala weselna Hotel Młyn, Włocławek
Hotel Młyn
Włocławek

Zapraszamy do Hotelu MŁYN i jego restauracji Miodowej, Sali Owsianej, czy sali Vip Room na kameralne imprezy a może Do Sali Bankietowej na huczne bankiety nawet dla 200 osób.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200
Sala weselna Bar na Krzywej Górze, Włocławek
Bar na Krzywej Górze
Włocławek

Na Krzywej Górze to bar, w którym chwile spędzone w przyjaznym otoczeniu i cudownym klimacie zakątka położonego z dala od zgiełku miejskiego. Organizowane tu przyjęcia na długo zapadają w pamięć ...

Liczba miejsc 200
Sala weselna Hotel Victoria***, Włocławek
Hotel Victoria***
Włocławek

Hotel Victoria zaprasza do swej restauracji, gdzie z przyjemnością przygotujemy dla Państwa przyjęcie weselne.

Sala weselna Hotel Aleksander, Włocławek
Hotel Aleksander
Włocławek

XIX-wieczny pałacyk odrestaurowany na potrzeby stylowego, mieszczącego się w nim Hotelu Aleksander. W tym wyjątkowym miejscu odbywają się niezapomniane przyjęcia weselne. Zapraszamy Młode Pary.

Sala weselna Restauracja Bankietowa, Włocławek
Restauracja Bankietowa
Włocławek

Do Państwa dyspozycji w restauracji Bankietowa dwie, duże, klimatyzowane sale. Państwa uroczystość organizujemy w zależności od ilości gości, na którejś z tych sal.

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Lokale znajdujące się w pobliżu miasta Włocławek

Przyjęcia weselne Włocławek - nasz przewodnik

Organizacja ślubu i wesela jest wyjątkowo czasochłonnym i wymagającym zaangażowania procesem. Trzeba pomyśleć o wszystkim, żeby dzień ceremonii i przyjęcia pozostał na długo w pamięci państwa młodych i gości. Na szczęście we Włocławku nie brakuje specjalizujących się w organizacji tego tupu przyjęć, lokali. A to przecież od nich i od odpowiadającej naszemu gustowi aranżacji wnętrza, w dużej mierze zależy powodzenie przyjęcia. Dodatkowo pięknie zrealizowane fotografie często stanowią jedyną i długotrwałą pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu, co możemy zobaczyć w serwisie poświeconym fotografom, na prezentowanych zdjęciach z sesji ślubnych, z Włocławka (zobacz więcej).

Włocławek nie należy może do największych polskich miast. Niemniej jednak nie brakuje w nim malowniczych i urokliwych miejsc, jak restauracje, domu weselne czy karczmy, idealnych na organizację przyjęcia dla nowożeńców. Popularne są oczywiście przepiękne tereny nad Wisłą, gdzie powstało kilka takich lokali. Korzystać można również z uroków licznych jezior położonych na terenie miasta, należy wśród nich wymienić Jezioro Włocławskie, Czarne, Rybnica, Krzywe Błota i zanikające jezioro Grzywno. W pobliży nich także natrafimy na oferty obiektów zajmujących się obsługa organizacyjna i kulinarną tego typu przyjęć.

Przepisem na udane wesele są również liczne tereny zielone znajdujące się w samym mieście i okolicach, gdzie znajdują się klimatyczne restauracje, odpowiednie na kameralne spotkanie ale także na huczne wesele. Szczególnie wartym uwagi jest Park im. Henryka Sienkiewicza, który przecina rzeka Zgłowiączka. W pobliżu znajduje się przepiękna katedra, Pałac Biskupi oraz bulwary. Park jest zlokalizowany w najstarszej części miasta i wpisany na listę zabytków. Nieopodal granic miasta znajduje się również Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy. We wszystkich tych miejscach z pewnością znajdziemy lokal, który może się nadawać na spełnienie akurat naszych wizualizacji wymarzonego wesela.

Godnym zainteresowania punktem są tradycyjnie uliczki znajdujące się na Starym Mieście. Na uwagę zasługuje również Wzorcownia, czyli największe centrum handlowe we Włocławku. Galerię otworzono w przepięknie odrestaurowanych budynkach dawnej fabryki fajansu. Wyrafinowana i bogata architektura z powodzeniem może stanowić tło dla wyjątkowej wydarzenia w naszym życiu, jeśli znajdziemy w ich obrębie punkt, który nam będzie odpowiadać.