typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: WŁOCŁAWEK

HOTEL RIVERSIDE

HOTEL RIVERSIDE - WŁOCŁAWEK

Sala bankietowa Hotelu RIVERSIDE, która znajduje się w zabytkowej części budynku, wystrojem nawiązuje do lat dwudziestych, kiedy to stanowiła prawdziwą perłę architektoniczną i kulturową w naszym mieście.


Jej rozmiary pozwalają na zorganizowanie przyjęć do 300 osób.
Półokrągłe sklepienie na wysokości 6 m zapewnia znakomitą akustykę i niezapomniane wrażenia.
Zabytkowy kryształowy żyrandol, który starsi mieszkańcy naszego miasta nadal wspominają z pewnością zapadnie w pamięci również kolejnych pokoleń, zwłaszcza tych którzy zdecydują się na świętowanie wyjątkowych dla siebie chwil w naszej Sali.

Nasza restauracja w swoim niepowtarzalnym i wyjątkowym klimacie pozwoli Państwu oderwać się od codzienności i skosztować dań zarówno kuchni polskiej, jak i z innych regionów świata ale również czegoś wyjątkowego, dla koneserów.

Posiadamy w naszym obiekcie 34 miejsca w 15 klimatyzowanych pokojach hotelowych.

Sala konferencyjna oferuje profesjonalne wyposażenie audiowizualne, pełną obsługę podczas konferencji, serwis gastronomiczny w czasie przerw, możliwość przygotowania materiałów konferencyjnych.
Także gastronomiczną obsługę spotkań biznesowych, integracyjnych bankietów, szkoleń oraz organizację wyjazdów plenerowych i rekreacyjnych gdyż naszym celem jest Państwa sukces!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
HOTEL RIVERSIDE
Wasza ocena:
4.87   |  głosów: 15

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.