typ: Dwór i Pałac, województwo: Lubelskie, miejscowość: Lublin

Dworek Szlachecki

Nasz lokal umiejscowiony jest w centrum Lublina, na jednej z najstarszych ulic tego pięknego miasta, przez którą wiedzie główny szlak turystyczny. Warto również wspomnieć, że jedynie kilka minut drogi dzieli Dworek Szlachecki od Starego Miasta, które słynie z wielu zabytkowych budowli, a także kafejek, pubów i restauracji.

Swobodny dojazd do Dworku Szlacheckiego zapewni Państwu położony kilkaset metrów dworzec PKS, w sąsiedztwie którego znajdują się dwa największe targowiska na Lubelszczyźnie.

Specjalizujemy się od lat w organizacji wesel oraz innych uroczystości okolicznościowych takich jak: komunie, bale sylwestrowe, bankiety, konferencje, studniówki, andrzejki, zapewniamy profesjonalną obsługę. Możemy organizować duże uroczystości (do 160 osób) na sali głównej, a także i mniejsze (do 50 osób) na sali kameralnej.

Świadczymy także usługi hotelarskie - posiadamy szeroką gamę pokoi do wynajęcia:
- pokój z łożem małżeńskim, z łazienką - 120 zł netto/doba
- pokój jednoosobowy z łazienką - 100 zł/doba
- pokój dwuosobowy z łazienką - 100 zł/doba
- pokój dwuosobowy bez łazienki - 60 zł/doba
- pokój trzyosobowy bez łazienki - 90 zł/doba
- łóżko studenckie - 30 zł/doba
śniadanie + 10 zł/osoba
* podane ceny sa cenami netto

Na terenie Dworku mieści się również parking, który pozostaje do dyspozycji Gości.

Oferujemy możliwość wypożyczenia bryczki, która zabierze Państwa Młodych na przejażdżkę przez Stare Miasto mijając Zamek Lubelski (z zachowaną basztą oraz kaplicą Świętej Trójcy - zabytkiem klasy 0 dołączonym do zabytków UNESCO), bramę Grodzką i Krakowską (stanowiącą symbol Lublina), przejeżdżając przez rynek i Trybunał Koronny, obok renesansowo-barokowej archikatedry Lubelskiej (w której znajduje się krypta oraz tzw. akustyczna zakrystia), Wieży Trynitarskiej (z której szczytu można podziwiać zajmującą panorame naszego miasta), a także innych ciekawych zakątków Lublina.

Galeria zdjęć

Facebook
Dworek Szlachecki
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.