typ: Restauracja, województwo: Lubelskie, miejscowość: Lublin

Kompleks Restauracyjno - Noclegowy Rubikon

Kompleks Restauracyjno - Noclegowy Rubikon - Lublin

Restauracja Rubikon
specjalizuje się w organizacji wesel, imprez firmowych, studniówek bankietów oraz przyjęć rodzinnych - komunie, chrzciny. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie a oferty tworzymy tak aby zaspokoić oczekiwania naszych Gości. W przytulnej atmosferze mogą Państwo spędzić tu miło czas delektując się smakiem kawy, oraz wyśmienitych deserów.
Proponujemy szeroką ofertę tradycyjnych dań polskich i międzynarodowych, do których polecamy wyselekcjonowany wybór win z różnych regionów świata.

Gwarantujemy Państwu miłą i profesjonalna obsługę. Zapraszamy codziennie od 6.00- 22.00 oraz niedziele i święta w godzinach 8.00 - 20.00

Wesela
Ślub jest bardzo ważnym i doniosłym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Z myślą o tym mamy zaszczyt zaproponować Państwu organizację przyjęcia weselnego w naszej restauracji.
Zajmujemy się kompleksową organizacja wesel oraz imprez okolicznościowych, zrealizujemy każde zlecenie i dopracujemy detale, tak aby zapewnić niepowtarzalny charakter najważniejszego dnia w życiu.

Na Państwa życzenie zorganizujemy stół wiejski z pieczonym prosiakiem, stoły rybne, barek z drinkami, fontanny czekoladowe. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej wymyślne zamówienie.

Dysponujemy dwiema salami:
- Sala Restauracyjna przeznaczona na przyjęcia do 100 osób
- Sala Bankietowa przeznaczona na przyjęcia do 150 osób Forma zasiadana z wydzieloną częścią taneczną
Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie do 200 osób

Dla Młodej Pary oferujemy gratis:
* Wino musujące na powitanie Gości
* Powitalny chleb z solą
* Apartament dla nowożeńców
* Specjalne ceny na noclegi dla Gości weselnych

W drodze losowania jedna para nowożeńców organizująca przyjęcie weselne w naszej Restauracji w miesiącach: czerwiec, lipiec lub sierpień spędzi GRATIS - weekend w Ośrodku Wypoczynkowym "Raczek" nad jeziorem Łukcze.

Formy imprez:
- zasiadana do 200 osób
- bankietowa do 250 osób

Organizujemy także: konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia, imprezy integracyjne dla firm, bale choinkowe dla dzieci z paczkami, Sylwestra, Bale Noworoczne oraz obsługę cateringową.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Świdnik, Bełżyce, Nałęczów
Facebook
Kompleks Restauracyjno - Noclegowy Rubikon
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.