typ: Dom Weselny, województwo: Lubelskie, miejscowość: Lublin

Sala Bankietowa Anastazja

Sala bankietowa "ANASTAZJA":
- Wesela,
- Jubileusze,
- Bankiety,
- Studniówki,
- Chrzciny,
- Grill,
_ Bale karnawałowe,
- Sylwester...

Zapraszamy Państwa do restauracji położonej z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu ogrodu i zieleni pobliskiego lasu Dąbrowa.

To właśnie lokalizacja naszej Sali w pobliżu lasu zapewnia Gościom czyste powietrze, ciszę i spokój. Pięknie utrzymany ogród, tonący w kwiatach umożliwia miły odpoczynek na łonie natury. Wystrój sal tworzy miłą atmosferę, orkiestra natomiast miłą zabawę. Zapewniamy menu z uwzględnieniem Państwa oczekiwań i życzeń.

Na Państwa zlecenie zorganizujemy dowolny bankiet lub inną imprezę okolicznościową. Dysponujemy pięknie urządzoną salą weselną na standartowo 180 osób oraz dwoma mniejszymi salami mogącymi pomieścić dodatkowo 60 i 30 osób.

W "Anastazji" podajemy wyłącznie wyśmienitą kuchnię na syto i elegancko zastawionych stołach.

Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę organizowanego przyjęcia. Przygotujemy wymarzone przyjęcie dla każdego z Państwa, uwzględniając indywidualne życzenia i gusta. Na życzenie zapewniamy świetnie bawiącą gości orkiestrę.

Na obu wydarzeniach zapewniamy wspaniały wieczór taneczny w magicznej atmosferze z wyjątkową orkiestrą na żywo, jak również szwedzki stół, a na nim - menu pełne smakowitości, w tym utuczone prosię oraz pięć dań gorących! Dla każdego i na każdą kieszeń!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Elizówka, Motycz, Łęczna, Świdnik, Bełżyce, Nałęczów
Facebook
Sala Bankietowa Anastazja
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 12

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.