Wesele Grudziądz - Sale weselne

4.73 / 5 z 140 opinii

Lokale weselne z miasta Grudziądz

Wyników: 15

Karczma Czarci Młyn

Grudziądz

Czarci młyn to wyjątkowe miejsce, w którym oferujemy piec sal w zależności od wielkości przyjęcia. Możemy ugościć 50 osób ale także 420! Wszystko zależy od tego, jakim przyjęciem weselnym są ...

Tam, gdzie młyn stoi drewniany na biesiadę zapraszamy. Damy jadła, damy picia wpadnij do nas użyj życia.

Dom Weselny "Karolina"

Grudziądz

Od 2003 roku Dom Weselny Karolina stara się zadowolić oferowanymi usługami wszystkich klientów. Biorąc pod uwagę indywidualne ich dgusta i dopasowując propozycje zgodnie z sugestiami klienta, organizujemy różne imprezy okolicznościowe. ...

Gościniec pod Lipami

Grudziądz

Gościniec Pod Lipami to rekonstrukcja drewnianych chałup z okresu międzywojennego. Przyjecie zorganizowane w tym klimacie pozostanie niesamowitym wrażeniem.

Gościniec Pod Lipami przeniesie Was w zupełnie inny wymiar i nastrój...

Dom weselny Las Vegas

Grudziądz

Las Vegas to dom weselny stworzony do organizowani przyjęć okolicznościowych. Nasi klienci, zadowoleni z naszych usług z niejednym przyjęciem rodzinnym, powracają do nas.

Liczba miejsc 100

Hotel Restauracja RAD

GRUDZIĄDZ

Hotel RAD, to gwarancja usług najwyższej jakości. Jak w temacie noclegów, tak i organizacji wystawnych przyjęć okolicznościowych.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 300

Restauracja Akcent

Grudziądz

Akcent to restauracja w Grudziądzu, która proponuje wyśmienite smaki kulinarne i profesjonalna organizację wszelkiego rodzaju przyjęć.

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Hotel Restauracja Zdrojewo

Grudziądz

Restauracja w Hoteli Zdrojowy to gwarancja dobrej kuchni i rodzinnej atmosfery. Imprezy okolicznościowe odbywające się tutaj na długo zapadają w pamięć.

Gwarantujemy wysoki standard usług, rodzinną atmosferę oraz smaczne jedzenie.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 60

Hotel, Restauracja RAD ***

Grudziądz

8000 m2 pięknego ogrodu a pomiędzy tym Hotel RAD! Wspaniała oprawa na cudowne przyjęcie weselne. Przygotowaliśmy specjalną weselną ofertę dla Państwa.

Zapewniamy profesjonalną kompleksową obsługę przyjęć weselnych

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Restauracja Leśniczówka Parkowy Dom Weselny

Grudziądz

Parkowy Dom Weselny, miejsce z przestrzenią dla 200 gości. Zaskoczymy Państwa ekskluzywnymi daniami z dziczyzny. Zapraszamy.

Wesele z rozmachem

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Hotel RUDNIK

Grudziądz

Zapraszamy do Hotelu Rudnik, położonego z dala od ulicznego zgiełku, w pięknym otoczeniu lasu nad brzegiem Jeziora Rudnik. Znajduje się jednak w bliskiej odległości, jedynie 6 kilometrów od Grudziądza. Gwarantuje ...

Hotel po remoncie w trakcie modernizacji.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 250

Sala Bankietowa Amuza

Grudziądz

Latem 2016 roku otworzyliśmy nowy lokal Sala Weselna AMUZA! Powstał on z myślą o idealnym miejscu, w którym najważniejsze momenty z Państwa życia otrzymają odpowiednią oprawę! Nie obawiamy się spełnić ...

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

Sala bankietowa Przy Kominku

Grudziądz

Przy Kominku to Sala bankietowa w Grudziądzu, miejsce gdzie zapadają w pamięć najwspanialsze przyjęcia. Wystrój sali oraz smaczne menu weselne na te specjalne okazje zawsze ustalamy indywidualnie.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
Liczba miejsc 38

Zajazd Krasnal

Grudziądz

Dom Weselny Krasnal dysponuje salą bankietową oraz restauracyjna, na których od ponad 15 lat organizuje niezapomniane przyjęcia weselne.

Organizacja przyjęć weselnych, spotkań firmowych oraz bali sylwestrowych to nasza specjalność. Wyśmienite dania kuchni staropolskiej to perfekcja i atut naszej gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Weselnego Restauracji Krasnal

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Hanza Pałac**** Wellness & SPA

Grudziądz

W tym szczególnym dniu w Państwa życiu, pragniemy zaprosić w progi Hanza Pałac**** Wellness & SPA, gdzie z ogromną przyjemnością, miły, wykwalifikowany personel przygotuje dla Młodej Pary niezapomniane przyjęcie weselne. ...

Wesele w pałacu Hanza pozostanie na długo w pamięci Pary Młodej!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Restauracja Reset w hotelu Ibis Styles Grudziądz

Grudziądz

Restauracja Reset w Hotelu Ibis oferuje przestrzeń na przyjęcia do 200 osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ofertę przygotowujemy ściśle z ich wytycznymi. Dzięki temu organizowane przez nas przyjęcia w pełni ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 190

Lokale znajdujące się w pobliżu miasta Grudziądz

Przyjęcia weselne Grudziądz - nasz przewodnik

 

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych chwil w życiu. Część przyszłych małżonków pragnie, aby te wydarzenia były uroczyste i wzniosłe, inni natomiast marzą o cichej, skromnej ceremonii i niedużym przyjęciu weselnym tylko dla rodziny. Dlatego też wybór sali będzie uzależniony głównie od liczby zaproszonych gości.

 

Restauracja na wesele w Grudziądzu – gdzie szukać?

Na szczęście w Grudziądzu nie brakuje zarówno małych restauracji, jak i dużych domów weselnych czy hoteli. W mieście tym malowniczo położonym nad Wisłą każdy znajdzie coś dla siebie. W centrum miasta, jak i wzdłuż całego brzegu rzeki ulokowano mniejsze lub większe klimatyczne restauracje, o różnorodnym wystroju wnętrz. Niektóre z nich znajdują się w otoczeniu pięknej zieleni, inne natomiast położone są obok wyjątkowych, zabytkowych kamienic z widokiem na wiekowe kościoły, Pałac Opatek lub stare mury miejskie.

Lokale te w większości przypadków serwują dania kuchni polskiej. Niektóre oferują także takie specjały jak pieczone prosię, szczupak faszerowany czy potrawy z dziczyzny. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by na życzenie państwa młodych, na stołach pojawiły się bardziej wyszukane dania. Często menu będzie podyktowane motywem przewodnim wesela. Jeśli państwo młodzi są pasjonatami starożytnych Majów i Azteków, nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że postanowią urządzić imprezę inspirowaną kulturą krajów latynoskich. W takim układzie na stole nie może zabraknąć dań charakterystycznych dla kuchni meksykańskiej. Takiemu zadaniu jest w stanie sprostać nawet restauracja w Grudziądzu, która na co dzień serwuje zupełnie inne dania. Menu może być także niezależne od motywu przewodniego wesela. Ot, panna młoda całe życie chciała spróbować homara i jakoś nie było okazji – czemu więc nie spełnić tego marzenia na własnym weselu?

Wybierając restaurację, warto zerknąć nie tylko do karty dań i na wielkość sali. O sukcesie przyjęcia decydują nierzadko pozornie nieistotne szczegóły. Jeśli planujemy przynieść do restauracji własne dekoracje, zapytajmy, czy to jest możliwe. Jeśli chcemy, by na sali była duża ilość kelnerów, nie można z góry zakładać, że to oczywiste. Każdy lokal ma własne standardy i lepiej dograć wszystkie szczegóły przed podpisaniem umowy.

 

Dom weselny na obrzeżach Grudziądza

W Grudziądzu znajduje się wiele terenów zielonych, jak np. Park Dworski Majątku Owczarki, który sąsiaduje z jeziorem Tarpno, park Góra Zamkowa z ruinami Zamku Krzyżackiego oraz przepięknie urządzony Park Miejsko-Leśny. Tak wspaniałe otoczenie przyrody będzie stanowić idealne tło dla przyjęcia weselnego. Są to także dobre miejsca na ślubną sesję zdjęciową, czy pięknie nakręcony film z wesela z wątkiem plenerowym - przykłady takich prac już można zobaczyć w serwisie zrzeszającym kamerzystów z całej Polski (zobacz więcej). Jeśli zależy nam na tego typu plenerowej pamiątce, dobrze jest poszukać w okolicy domu weselnego.
Domy weselne dysponują dużymi parkingami, odpowiednią ilością pokoi noclegowymi oraz cudownymi terenami rekreacyjnymi. Do dyspozycji mamy nie tylko salę weselną z parkietem do tańczenia. Między innymi mamy możliwość zorganizowania parkietu tanecznego w innym pomieszczeniu niż stoły dla gości.

W dużej przestrzeni domu nie będzie problemu ze zorganizowaniem kącika dla dzieci. Na ogrodzonym terenie można bez trudu urządzić plener dla gości. Wygodne krzesła lub leżaki, niskie stoliki, na których można postawić szklankę lub kieliszek, ciekawe oświetlenie ogrodu, to wszystko sprawi, że goście chętnie będą po nim spacerować.

Domy weselne oferują także pokoje gościnne, które można przydzielić weselnikom przybyłym z daleka. To o wiele wygodniejsze niż rezerwowanie hotelu nawet w niedalekim sąsiedztwie sali weselnej. Pokoje gościnne w domu weselnym to dobra opcja także wtedy, gdy wesele trwa dłużej niż jeden dzień lub gdy tuż po weselu mają się odbyć poprawiny.

 

Sala weselna a ślub w plenerze

Młode pary, które chcą odpocząć od zgiełku i hałasu, powinny szukać sali weselnej na obrzeżach miasta lub nad największym jeziorem położonym w jego granicach - Jeziorem Rudnickim Wielkim. Można również poszukać lokalu całkowicie poza miastem. Obiekty położone w pewnej odległości od aglomeracji dają możliwość zorganizowania przyjęcia dla większej liczby gości, również w plenerze.

Błędem jest zakładanie, że skoro planujemy ślub w plenerze, to sala weselna nie będzie potrzebna. Tym, co tak naprawdę będzie rządziło podczas plenerowego wesela, jest pogoda. To ona potrafi pokrzyżować najbardziej misterne plany. Dlatego dobrze jest mieć w zanadrzu plan awaryjny, na wypadek nagłego spadku temperatury (zdarza się nawet w miesiącach letnich), czy ulewnego deszczu. Długotrwałe opady są w stanie zepsuć każdą imprezę i nawet duże namioty czy pawilony ogrodowe nie będą w stanie go uratować. Wtedy właśnie ratunkiem będzie sala weselna, do której można zaprosić wszystkich biesiadników. A nawet jeśli pogoda dopisze, może zdarzyć się tak, że ktoś będzie miał chęć odpocząć pod dachem i powinien móc z tej możliwości skorzystać. Wbrew pozorom sala weselna i wesele w plenerze nie są w opozycji do siebie. Idą zgodnie za rękę, podobnie jak państwo młodzi.