typ: Dwór i Pałac, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Sieniawa

SIENIAWA PAŁAC HOTEL

SIENIAWA PAŁAC HOTEL - Sieniawa

SIENIAWA PAŁAC HOTEL to zespół sześciu unikalnych historycznych budynków, znajdujących się na terenie jednego z najpiękniejszych parków w Polsce o całkowitej powierzchni 30 hektarów. W całym kompleksie znajduje się 60 apartamentów i pokoi o łącznej liczbie 135 miejsc noclegowych.

Dysponuje również w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz kameralnymi gabinetami, dla organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, seminariów, zjazdów i konferencji.

Wszystkie sale i gabinety idealne nadają się również do organizacji niepowtarzalnych uroczystości, przyjęć, bali i bankietów.
Pałac w Sieniawie gościł w swej historii wielu znakomitych i sławnych ludzi miedzy innymi: Cara Aleksandra I Romanowa, Tadeusza Kościuszkę, Juliusza Kossaka oraz Juliana Ursyna Niemcewicza.

Jednym z najważniejszych atutów naszego Pałacu jest znakomita kuchnia. W eleganckich wnętrzach Restauracji Oficyny Dworskiej, w górnej Sali Fontainebleau, czy dolnej Sali Winiarni uczestnicy bali i bankietów mogą delektować się specjałami sieniawskiej kuchni, często sporządzanymi wg staropolskich receptur.

Wykwintne przyjęcia w połączeniu ze znakomitą kuchnią, wyjątkowym smakiem serwowanych potraw oraz miłą i profesjonalną obsługą sprawią, że chwile spędzone w SIENIAWA PAŁAC HOTEL na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Galeria zdjęć

Facebook
SIENIAWA PAŁAC HOTEL
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.