typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Tarnobrzeg

Hotel Kameleon ***

Hotel Kameleon *** - Tarnobrzeg

Trzygwiazdkowy Hotel Kameleon jest obiektem o wysokim standardzie, który charakteryzuje niepowtarzalna atmosfera i szeroki zapleczem usługowo - technicznym. Budynek posiada trzy sale różnych wielkości doskonale nadające się do organizacji wesel, bankietów, konferencji, sympozjów naukowych, studniówek, bali. Każda uroczystość posiada swój indywidualny charakter i jest realizowana ściśle według życzeń klienta. Do dyspozycji gości pozostaje bogate menu oraz drink bar, a w części hotelowej 21 pokoi, w tym trzy apartamenty. Restauracja poleca dania oraz potrawy o wyszukanym smaku. Na życzenie klienta mogą zostać zrealizowane indywidualne propozycje kulinarne.

Bardzo ważny, dla Młodych i gości weselnych jest wygląd i klimat miejsca, w którym chcą zorganizować takie przyjęcie. Profesjonalna obsługa oraz Menu kulinarne dopasowane do potrzeb każdego klienta, podane przez profesjonalną obsługę, sprawi, że wesele będzie najpiękniejsze dla nowożeńców jak i niezapomniane dla ich gości.

Każda z naszych sal ma swój . Do każdej z naszych sali o niepowtarzalny. uroku i klimacie prowadzi osobne wejście, odpowiednio przygotowane na powitanie młodej pary i ich gości, przez rodziców i obsługę.

W zależności od wielkości organizowanego przyjęcia weselnego proponujemy kolejno kameralną salę przeznaczoną do 100 osób, na średnie przyjecie dla 150 osób oraz przygotowaną dla dużych przyjedź na 250 osób.

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Stalowa Wola, Sandomierz, Gorzyce, Nowa Dęba, Połaniec, Opatów
Facebook
Hotel Kameleon ***
Wasza ocena:
4.86   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.