typ: Restauracja, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Stalowa Wola

Restauracja Przytulna

Restauracja Przytulna - Stalowa Wola

Restauracja Przytulna to lokal otwarty na każdego Klienta, oferuje szeroki wachlarz usług. Jest tu sala urządzona w stylu retro na 120 osób z miejscem do tańczenia, a także z podestem dla orkiestry.

Sala jest wyposażona w klimatyzację i wentylację a także w sprzęt do organizacji konferencji, jak również karaoke. Udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych czy tych, którym ciężko jest pokonac schody jest winda.

Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, m.in. komunie, chrzciny, imieniny, urodziny a także imprezy firmowy i Konferencje.
Restauracja oferuje bogatą ofertę dań. Można tu zjeść domowy obiad a także wykwintne danie. Można tu również zjeść doskonałą włoską pizzę.

Oczywiście menu na imprezy okolicznościowe ustala sam klient, ma on również możliwość wcześniejszej degustacji dań.Doskonałą jakość potraw i obsługę zapewniają kucharze i kelnerzy z wieloletnim doświadczeniem.
Ofertą specjalną, którą lokal przygotował dla klientów gratis jest „małe co nieco” w czasie oczekiwania na pizzę, a po każdym posiłku kieliszek nalewki, specjalności Restauracji, na dobre trawienie. Oczywiście na życzenie Klienta.

Przytulna prowadzi również Catering, dowozi wszystkie dania na terenie Stalowej Woli gratis. Oferujemy również posiłki na wynos.

Zapraszamy.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Przytulna
Wasza ocena:
4.57   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.