typ: Restauracja, województwo: Śląskie , miejscowość: Żory

Restauracja Dionizos

Restauracja Dionizos - Żory

Dionizos
jest restauracją o eleganckim, lecz ciepłym wnętrzu w greckim stylu, utrzymanym w ciepłej piaskowej kolorystyce. Aby pogłębić przytulną atmosferę, duża powierzchnia sali została przełamana za pomocą niskich, ścianek. Ściany ozdobiono scenkami z mitologii greckiej i tynkami strukturalnymi.

Barek wspiera się na pięknych greckich kolumnach. Subtelne, nastrojowe oświetlenie, greckie wazy, rzeźby oraz ciemne krzesła i stoły uzupełniają wystrój.

W planach jest także stworzenie letniego ogródka do którego wejście prowadzić będzie z głównej sali. Ogródek będzie otaczany przez niski murek z kamienia naturalnego i ozdabiany donicami z kwiatami. "Posadzka" w ogródku również będzie wykonana z kamienia, a ważnym elementem wystroju ogródka będzie kamienny grill ogrodowy i donice z cyprysikami.

W ofercie kuchni znajdą Państwo smaczne i elegancko podane greckie dania. Na specjalne życzenie gości serwujemy również dania, nie znajdujące się standardowo w naszym menu.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że sam wystrój i dobra kuchnia to dopiero połowa sukcesu, dlatego chcemy aby lokal zaistniał w świadomości mieszkańców regionu jako miejsce unikalne i wyjątkowe. W związku z trym planujemy rozszerzyć swoją ofertę o ciekawą działalność nie związaną z gastronomią.

Specjalizujemy się w organizacji:
- Przyjęć okolicznościowych
- Przyjęć weselnych i bankietów
- Imprezy firmowe

Mamy jeszcze ostatnie wolne terminy weselne!
Zapraszamy!!

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Dionizos
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa śląskiego

Kameliowy Zakątek

Bielsko-Biała

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. Obsługa obiektu, dopilnuje , aby ten wyjątkowy dzień pozostał w pamięci na długo. Kameliowy Zakątek to idealne miejsce na ...

"każdy w jakimś zakątku swojej duszy wie aż nadto dobrze,że aby spełnić swoje najskrytsze pragnienia musi odnaleźć odpowiednie miejsce do ich realizacji,potrafimy słuchać i potrafimy spełniać nawet te najskrytsze marzenia.."

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Hotel na Błoniach

Bielsko-Biała

Największa z sal Hotelu na Błoniach liczy 450 metrów kwadratowych a średnia 250, najmniejsza liczy 150 metrów. Parkiet jest bardzo duży , co daje możliwość do sprawdzenia umiejętności tanecznych ...

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż kulinarną w Restauracji WIRTUOZERIA. Jej niezwykle bogate menu zaspokoi gust największych smakoszy

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 250

Pod Skrzydłami Anioła

Piekary Śląskie

Oferujemy Państwu dwie eleganckie klimatyzowane sale, z parkietami tanecznymi, mogące pomieścić ponad 150 osób. Eleganckie wnętrza przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających osób, a przejrzyste sale zadowolą zwolenników przestrzeni wypełnionych światłem. ...

Zorganizujemy dla Was najpiękniejsze wesele!

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 90