typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Chorzów

Restauracja "CARMEN"

Restauracja


Mieszcząca się u boku centrum Chorzowa i granicy miasta Katowice CARMEN jest jedną z bardzo eleganckich restauracji zajmujących się organizacją przyjęć okolicznościowych i cateringiem na terenie całego kraju.
Ponad 10-cio letnie doświadczenie pozwoliło Restauracji CARMEN uzyskać opinię lokalu, który swym gościom zapewnia "wspaniały wystrój, niezapomnianą atmosferę, profesjonalną obsługę i wyśmienitą selekcję dań".

Od lat, specjalizujemy się w organizacji przyjęć w polskim i Śląskim stylu. Niezależnie czy są to urodziny, chrzciny, komunia, rocznica, itp, mogą Państwo przeżyć swoje przyjęcie w tradycyjny, staropolski sposób i okazać swoim gościom tradycyjną polską gościnność i przepych.
Sala Bankietowa zaprojektowana jest, aby pomieścić od 60 do 100 gości. Umieszczona na pierwszym piętrze.
Posiada duży parkiet taneczny w stylu nowoczesnym. Salę Bankietową zdobią duże podświetlane na niebiesko kryształowe lustra oraz nowoczesne oświetlenie halogenowe.
Na tym samym piętrzę mieści się druga salka na około 14 osób.W sumie sala bankietowa jest idealna na średniej wielkości przyjęcia okolicznościowe. Wejście od strony ogrodu letniego.

Dużą wagę przywiązujemy do walorów smakowych jak i estetycznych
podawanych posiłków i potraw.
Wiemy jak ważne jest dopasowanie się do klimatu organizowanej
przez Państwa uroczystości.Dlatego zawsze jesteśmy otwarci
na wszelkie sugestie i propozycje.

Facebook
Restauracja "CARMEN"
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.