typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Kalisz

PUB PODKOWA

PUB PODKOWA - Kalisz

Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy zaprosić Państwa w gościnne progi Pubu & Restauracji PODKOWA, gdzie zorganizujemy dla Was wszelkie imprezy okolicznościowe. Wesela, bankiety, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rauty biznesowe, imprezy integracyjne, my przyjmujemy zlecenie na realizacje wszelkich imprez, nawet wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Stylowe wnętrze i wiekowe wyposażenie typu kufle, świeczniki, dzbany, podkowy szczęścia na ścianach oraz trzask kominkowego ognia sprawiają, że nasze kowbojki wprowadzą Państwa w czasy dzikiego zachodu stwarzając niepowtarzalny klimat.

PODKOWA jest niewątpliwie najlepszym miejscem dla towarzyskich spotkań, czy kameralnych przyjęć. Podejmujemy naszych gości w nowo otwartej sali restauracyjnej, o niepowtarzalnym wystroju i atmosferze dwupoziomowego, przestrzennego wnętrza, składa się ona z części bankietowej oraz galerii podzielonej na część tarasową i część barową. Mieści się tutaj 70 miejsc siedzących z parkietem do tańca a w układzie sali konferencyjnej - 120 miejsc siedzących.
ZAPRASZAMY !!!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Sieradz
Facebook
PUB PODKOWA
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.