typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie , miejscowość: Kalisz

Kompleks restauracyjny Aljo

Kompleks restauracyjny Aljo - Kalisz

ALJO to najnowszy i najnowocześniejszy kompleks restauracyjny w najstarszym mieście, jakim jest Kalisz. Posiada 5 nowoczesnych

Sala bankietowa ''Folkowa''
Sala bankietowa ''Różowa''
Sala Exclusive Aljo
Sala balowa
Sala bankietowa ''Kamienna''

i przestrzennych w pełni wyposażonych sal bankietowych i jedną przestrzenną restaurację samoobsługową . Sala Balowa wraz z antresolą pomieścić może nawet do 700 osób. Kompleks oferuje organizację wszelkiego rodzaju imprez oraz konferencje i szkolenia.

Oferujemy piękne, nowoczesne i eleganckie sale naszego obiektu, w których zorganizowaliśmy setki wspaniałych ceremonii dla Par Weselnych, nie tylko z Polski ale i wielu krajów Europy. W naszych wnętrzach za każdym razem dochodzi do spotkań zrozumienia tradycji, praw fety, protokołu weselnego, ceremoniału gastronomicznego i smaku potraw co znakomicie budowało satysfakcję i atmosferę Pary Weselnej i ich Gości.

Aljo Restaurant Centre & Room Hotel to Największy i najnowocześniejszy Kompleks Restauracyjny w Polsce w skład którego wchodzą wyjątkowo eleganckie i przestronne sale specjalnie aranżowane na potrzeby wesela, które pozwalają organizować przyjęcia weselne nawet dla 500 osób.

W cenie Menu - Apartament dla Nowożeńców dostępny od Piątku do Poniedziałku, Śniadanie dla Nowożeńców. Chleb Weselny wypiekany przez cukierników Restauracji. Sale bankietowe o powierzchni dopasowanej do planowanej liczby uczestników, w uzgodnionym ustawieniu stołów i parkietem do tańca. Ceremoniał powitania Nowożeńców przed przyjęciem weselnym.

Wyjątkowa niespodzianka Para Młoda otrzymuje od Restauracji Aljo podarunek w postaci zaproszenia na kolację z okazji pierwszej rocznicy wesela.

Uprzejmie informujemy, że dzieciom do lat 5 zapewniamy posiłki gratis, a dla dzieci w wieku 6-10 lat koszt menu to tylko 75% wartości.

Galeria zdjęć

Facebook
Kompleks restauracyjny Aljo
Wasza ocena:
4.86   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa wielkopolskiego

Hotel Sułkowski Conference & Resort

Boszkowo Letnisko

W przestronnych wnętrzach, nowoczesnego obiektu hotelowo-weselnego - Hotel Sułkowski - zapewniamy trzy eleganckie sale La Perla, Blue Cafe, Vitalia na imprezy okolicznościowe w zależności od charakteru i ilości ...

Eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu rozkoszować się smakiem wyśmienitych dań oraz panującą atmosferą.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Dworek Staropolski

Poznań

Wnętrza Dworku Staropolskiego wystylizowane na staropolskie i myśliwskie klimaty tworzą niepowtarzalny nastrój. Wyśmienita staropolska kuchnia oraz miła obsługa i atrakcyjne ceny przyciągają do nas gości z całej Polski. Zapraszamy serdecznie ...

Posiadamy wszechstronne doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 130

Hotel Glamour***

Poznań

Oferta weselna Restauracji Glamour przewiduje 5% rabat na wesela w piątki oraz menu w cenie od 179 zł a w miesiącach listopad, styczeń, luty, marzec - rabat 10%. Atrakcyjny wystrój, ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 140