typ: Dwór i Pałac, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

Pałacyk pod Lipami

Poznań 62-020
Swarzędz, Poznańska 35
tel.: 0 607 376 916
http://www.palacyk.com.pl
palacykpodlipami@palacyk.com.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 19832
Pałacyk pod Lipami - Poznań

Restauracja i hotel „Pałacyk pod lipami” mieści się w stylowym myśliwskim pałacu, usytuowanym w starym parku. Obiekt dysponuje trzema salami restauracyjnymi, salą konferencyjną i 19 pokojami hotelowymi. Posiadamy doskonałe warunki i wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Przyjęcia i uroczystości rodzinne i firmowe odbywają się zarówno w naszej restauracji jak i na terenie parku lub w firmie klienta. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w „Pałacyku pod lipami” pozostawił w Państwa pamięci miłe wspomnienia. Czekamy na Państwa przez cały rok i gwarantujemy miły pobyt.

Pałacyk usytuowany jest w 4,5 hektarowym parku, w sąsiedztwie Skansenu Pszczelarskiego i słynnej całorocznej ekspozycji uli. Jest to największe w Europie plenerowe muzeum etnograficzne. Drzewostan parku stanowią między innymi lipy oraz stare dęby – pomniki przyrody. Dwa stawy znajdujące się na terenie parku dodają niepowtarzalnego uroku. W tym pięknym otoczeniu znalazły swój azyl wiewiórki oraz ptaki. Imprezy plenerowe organizowane przez nas na terenie parku cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród naszych gości i dostarczają im niezapomnianych wrażeń na długi czas.


Przyjęcie weselne:

Pałacyk pod Lipami dysponuje dwoma salami weselnymi mieszczącymi się w zabytkowym parku.

 

 

Sala pałacykowa mieści do 85 os i znajduje się głównym budynku.Sala wiejska mieści do 150 os i znajduje się w drugiej części ogrodu.


Proponujemy trzy rodzaje menu, które można dowolnie zmieniać. Nie ma u nas opłaty korkowego za własne alkohole i napoje zimne.
Apartament dla Młodej Pary gratis
W wybranych
menu wystój kwiatami w cenie

Na terenie znajduje się również mini zoo, mini plac zabaw oraz Muzeum Pszczelarstwa
Obiekt położony jest tylko 10 min. od centrum Poznania. Łatwo do nas dojechać, gdyż obiekt znajduje się przy głównej trasie Berlin-Warszawa (nr 92)

Zapraszamy również na nasz Facebook.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Leżące na terenie Wielkopolski miasto Swarzędz znajduje się w obrębie aglomeracji Poznania, w odległości ok. 11 km na wschód od jego centrum. Swarzędz administracyjnie wchodzi w skład województwa wielkopolskiego. Korzystne położenie na najważniejszej w Polsce drodze tranzytowej A-2 (Berlina - Moskwa) oraz bliskość Poznania sprawiają, że Swarzędz jest atrakcyjnym miejscem nie tylko dla inwestorów, ale również dla wszystkich, którzy pragną odpocząć w zaciszu przed dalszą podróżą.

Facebook
Pałacyk pod Lipami
Wasza ocena:
4.61   |  głosów: 18

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-12-11
piękna sala weselna, smaczne jedzenie, piękny stary zabytkowy ogród. Miła atmosfera polecam