typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Kamionka

Ośrodek Rekraacyjno-Wypoczynkowy CYZIÓWKA

Ośrodek Rekraacyjno-Wypoczynkowy CYZIÓWKA - Kamionka

W pobliżu jeziora znajduje się:
- stylowa Karczma,
- sala Konferencyjno-bankietowa,
- największa na Podkarpaciu hala namiotowa,
- dwie duże, zadaszone altany grillowe,
- kort tenisowy z oświetleniem nocnym, boiska do gry w siatkówkę plażową i piłkę nożną, park linowy i inne sportowe atrakcje,
- wędzarnia,
- piwniczka z winem,
- miejsce na ognisko
- oraz baza hotelowo-noclegowa dla 46 osób.

Karczma CYZIÓWKA jest połączeniem tradycyjnego, wiejskiego stylu z pełnym komfortem nowoczesnej, klimatyzowanej restauracji.

Sala Konferencyjno-bankietowa, w swoich stylowych wnętrzach z mnóstwem autentycznych dekoracji jest w stanie obsłużyć imprezy nawet dla 200 osób. Pozwala na różne wersje układu stołów, dzięki temu optymalnie dostosowuje się do potrzeb Klienta niezależnie od tego, czy organizuje przyjęcie weselne, firmową imprezę integracyjną czy konferencję.

Na terenie Cyziówki znajdują się dwie stylowe, zadaszone, drewniane altany grillowe z własnym zapleczem kuchennym. Jedna nieopodal karczmy, a druga – nad uroczym oczkiem wodnym wśród lasu. Każda zmieści około 80 osób.

Na potrzeby większych imprez oferujemy dwie hale namiotowe, dysponujące pełnym zapleczem kulinarnym. Największa na Podkarpaciu hala namiotowa znajdująca się pomiędzy jeziorem i karczmą pomieści 800 osób i stanowi doskonałe zaplecze także dla imprez plenerowych na terenie folwarku. Druga hala, położona nad oczkiem wodnym pomieści 200 osób.

Cyziówka dysponuje pięcioma komfortowo wyposażonymi domkami dla 46 osób zakwaterowanych w 2-osobowych pokojach. Utrzymane tak jak Karczma w tradycyjny, drewnianym, wiejskim stylu są idealnym miejscem na odpoczynek wśród leśnej ciszy. Domku położone sa bezpośrednio nad jeziorem, posiadają zadaszone tarasy z grillami i zejście na plażę z oświetlonym nocą molo.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Ośrodek Rekraacyjno-Wypoczynkowy CYZIÓWKA
Wasza ocena:
4.50   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.