typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Cieszyn

Kamienica Konczakowskich

Kamienica Konczakowskich - Cieszyn

Restauracja Kamienica Konczakowskich
jest usytuowana na rynku Cieszyna, w XVI wiecznej, renesansowo barokowej kamienicy.
Jeszcze do niedawna niewiele osób zdawało sobie sprawę, jakie tajemnice kryje Kamienica Konczakowskich w Cieszynie.

W karcie dań znajduje się zarówno tradycyjna kuchnia polska (kotlet schabowy, pierogi, barszcz czy żurek), jak i włoskie przysmaki (pizza z pieca, szeroki wybór makaronów czy tiramisu).

W lutym kamienica odkryła przed gośćmi tylko małą część swej dawnej świetności, odrestaurowano korytarz, w którym obecnie znajdują się klimatyczne boksy, dające gościom dużo prywatności podczas spotkań. Kolejna odsłona historii nastąpiła w marcu 2014 r., kiedy to zaprezentowano pierwszą z sal bankietowych, znajdujące się na piętrze budynku.
SALA LUSTRZANA, z widokiem na ulicę Szersznika oraz zabytkowy klasztor, zmieści 60 osób. Goście mają do wyboru okrągłe lub klasyczne stoły, które można dowolnie rozmieści na 100 m2. Sala wyposażona jest w klimatyzację oraz parkiet do tańca- świetnie sprawdzi się zarówno na uroczystości rodzinne, firmowe czy spotkania znajomych.

W marcu również w starych piwnicach rozbrzmiała muzyka. Klub w Kamienicy Konczakowskich jest otwarty od wtorku do niedzieli od 16.00 do 2.00- w czt zapraszamy na Jazz Session, w pt gramy muzykę na żywo, a w sob disco! Na koniec deser!

Kamienica Konczakowskich posiada dziedziniec wewnętrzny, który w zeszłym roku został zadaszony szkłem. W przyszłości także tu będą stoliki, zarówno na parterze jak i na 1 piętrze, twojąc jedną z najbardziej oryginalnych sal restauracyjnych w Polsce.


Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Ustroń, Brenna, Jaworze, Szczyrk, Skoczów, Wodzisław Śląski
Facebook
Kamienica Konczakowskich
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.