typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie , miejscowość: Rzeszów

Hotel** i Restauracja Sezam

Hotel** i Restauracja Sezam - Rzeszów

Hotel** w Kraczkowej jest jednym z należących do sieci Hoteli Sezam. Jest nowoczesnym i komfortowym budynkiem hotelowym, wyposażonym w pokoje, restaurację oraz salę balową, uzyskał kategorię dwóch gwiazdek. Oferujemy w nim miejsca noclegowe w komfortowych 1, 2, 3 i 4-osobowych pokojach. Zapewniamy przestronny parking, miejsce zabaw dla dzieci oraz piękny teren zielony.

Restauracja hotelowa pozwala na zorganizowanie dużych imprez w gustownie urządzonych, klimatyzowanych salach. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i międzynarodowej.

Hotel** i Restauracja Sezam w Kraczkowej zajmuje się profesjonalną organizacją przyjęć weselnych a zaplecze obiektu umożliwia organizację imprez nawet do 200 osób.

Organizację przyjęć weselnych proponujemy w cenie od 158 zł za osobę - cena obejmuje także ciasta, ciasteczka, szyszki oraz tort weselny.
Dzieciom do lat trzech zapewniamy miejsce przy stole na krześle dla dorosłych lub krzesełku do karmienia - bezpłatnie, natomiast dzieci od trzech do ośmiu lat - 1/2 ceny.
Proponujemy 10% rabatu na wesela organizowane w niedzielę i w miesiącu październiku.

Najważniejsza dla nas jest profesjonalna obsługa i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego zapewniamy też bogate menu przy atrakcyjnej cenie, możliwość zamówienia dodatkowych usług, np. stołów szwedzkich, stołów wiejskich, pieczonych prosiaków.

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie weselne w restauracji Sezam w Kraczkowej?
> Gdyż posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez, co pozwoliło nam zdobyć bezcenną wiedzę o potrzebach naszych Gości.
> Zapewnimy Państwu pełną prywatność, ponieważ w jednym czasie organizujemy i obsługujemy wyłącznie Państwa imprezę.
> Dostosowujemy nasze usługi do panującego trendu w gastronomii i hotelarstwie, dzięki czemu potrafimy spełnić najnowsze oczekiwania Klientów.
> W atrakcyjnej cenie oferujemy smaczne, bogate manu a także zapewniamy możliwość zamówienia dodatkowych usług.
> Dysponujemy dużą restauracją i salą balową, z eleganckim wystrojem wnętrza
> Zapewniamy dla najmłodszych Gości miejsce do zabawy na świeżym powietrzu, a także kącik zabaw w restauracji.
> Proponujemy Klientom indywidualne rozliczanie imprez, z uwzględnieniem kosztów oraz ze zwrotem produktów nieskonsumowanych.
> Zapewniamy Apartament dla nowożeńców gratis, a dla gości hotelowych 20% zniżki.
> Udzielamy Rabatów dla nowożeńców na zakupy w sklepach�
Sezam dla dzieci.

Facebook
Hotel** i Restauracja Sezam
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa podkarpackiego

Per tutti

Rzeszów

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z nasza ofertą WESELNĄ na przyjęcia a do 120 osób. Przygotujemy dla was każda imprezę okolicznościową.

  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 120

Restauracja - Noclegi "DWÓR SZLACHECKI"

Biedaczów

Dwór Szlachecki to niedawno otwarty obiekt, do pobyty w którym serdecznie zapraszamy! Z dal od zgiełku ulic, pośród lasów pełnych grzybów i malowniczych pół, goście czują się komfortowo i wypoczęci. ...

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 150

SPA Hotel Gloria***

Przemyśl

SPA Hotel Gloria*** to komfortowy i elegancki obiekt z bogatym wyposażeniem zapewniającym miły wypoczynek wszystkim klientom. Proponujemy przyjęcia w cudownej sali królewskiej lub rekreację w Salonie SPA, czy na Basenie ...

Szanowni Państwo! Uzyskaliśmy najwyższe, 1 miejsce w V edycji Best Hotel Award z całej Polski na najlepszy hotel do organizacji wesela!

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 250