typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Iwonicz-Zdrój

Hotel i Restauracja Glorietta

Nowoczesny i elegancki Hotel Glorietta *** znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w pięknej malowniczej scenerii Beskidu Niskiego. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce o wysokim standardzie i niezapomnianej atmosferze. Nasza elegancka restauracja zaspokoi najbardziej wyszukane gusta kulinarne, kręgielnia i klub nocny dostarczą rozrywki na wysokim poziomie a Spa pozwoli na wytchnienie i regeneracje sił.
Nasza Restauracja przygotuje dla Państwa różnego rodzaju imprezy okolicznościowe w sali mogącej pomieścić do 100 osób. Mamy nadzieję, że codzienne dancingi przy muzyce na żywo organizowane w naszej restauracji urozmaicą Państwu wypoczynek w tej urokliwej miejscowości.

Zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół, a także o wygodę i dobrą zabawę Państwa gości. Przyjęcia odbywają się w eleganckiej sali bankietowej Hotelu Glorietta*** a dzięki dostępności miejsc noclegowych istnieje możliwość połączenia i stworzenia oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu.

Hotel Galeria Glorietta *** to również największy kompleks konferencyjno - bankietowy w Iwoniczu Zdroju. Mogą Państwo powierzyć nam pełną organizację bankietów i spotkań firmowych. Współpracujemy z agencjami eventowymi, dzięki czemu możemy Państwa odciążyć i profesjonalnie przygotować firmowe wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Glorietta w Iwoniczu-Zdroju.
 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Miejsce Piastowe, Iwonicz, Rymanów, Dukla, Królik Polski
Facebook
Hotel i Restauracja Glorietta
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.