typ: Hotel na wesele, województwo: Podkarpackie, miejscowość: Przemyśl

Hotel FAHO

Hotel FAHO - Przemyśl

Hotel FAHO składa się 13 pokoi,
baru oraz sali weselnej z zapleczem kuchennym.


Zajmujemy się organizowaniem przyjęć weselnych,
komunijnych oraz wszelkich imprez okolicznościowych, czy szkoleń.


Wolne Terminy!

Polecamy naszą salę weselną, która znajduje się na parterze HOTELU FAHO, jednak posiada niezależne wejście od parkingu. Sala jest w pełni klimatyzowana i mieści do 150 osób. Dodatkowo wyposażona w niezależne zaplecze kuchenne oraz socjalne. Miła obsługa, jakość gwarantowanych usług oraz terminowość, to atuty przemawiające za wyborem naszego lokalu.

Duży, oddalony od głównej ulicy parking, pozwala na bezpieczną zabawę dzieciom, których rodzice mogą swobodnie uczestniczących w tym czasie w przyjęciu. Dla większej liczby zmotoryzowanych gości zapewniamy zamykany parking. Obiekt jest też pod stałym nadzorem monitoringu oraz firmy ochroniarskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom.

Tym Parom, które nie mają czasu na organizację Swojego wesela zapewniamy pełną obsługę kateringową. Organizujemy także imprezy okolicznościowe typu chrzciny, stypy, prywatki urodzinowe, imprezy firmowe. Wynajmujemy również naszą salę na spotkania biznesowe, konferencje, czy pokazy. Natomiast miesiąc maj jest głównie poświęcony organizacji przyjęć komunijnych lub prymicji.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Radymno, Przeworsk, Dynów, Sanok, Ustrzyki Dolne
Facebook
Hotel FAHO
Wasza ocena:
4.78   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.