typ: Hotel na wesele, województwo: Śląskie, miejscowość: Wodzisław Śląski

Dworek Nad Stawem

Dworek Nad Stawem - Wodzisław Śląski

Dworek nad Stawem to wspaniały kompleks, posiadający urokliwe położenie, w niewielkim miasteczku, wśród drzew nad stawem i pośród bujnej zieleni. Tchnący staropolską gościnnością lokal podkreśla walory miejsca w które chcemy Państwa zaprosić.
To wyjątkowy w swoim rodzaju obiekt, który usytuowany jest z dala od zgiełku miasta, dzięki czemu daje niepowtarzalną okazję do wypoczynku i znakomitej zabawy.

Przyjęcie Weselne
Dzień zawarcia związku małżeńskiego jest dniem odmieniającym całe nasze życie. To dzień, w którym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, pragnienia oraz naszą przyszłość. "Dworek nad Stawem" to miejsce zasługujące na szczególną uwagę wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, swojską i góralską kuchnię oraz lubią przebywać w otoczeniu nieskazitelnej natury.

Nowożeńców zapraszamy na niezapomnianą noc poślubną w apartamencie
w którym czeka na Parę Młodą wiele niespodzianek!

Sala
Architektura sali zapewnia swobodę zabawy, a dzięki doskonałej kuchni, wzorowej obsłudze oraz pięknym otoczeniu, wesele w Dworku pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko dla Pary Młodej, ale także Gości.

Galeria zdjęć

Facebook
Dworek Nad Stawem
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 16

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2018-02-17
Super
Dodano: 2017-12-19
Piękna wykończona w drewnie sala ankietowa. Przyjemna okolica do tego wspaniała kuchnia i pierwszorzędna obsługa. Można naprawdę im zaufać. Organizowałam tam urodziny i byłam mega zadowolona. Niczym się nie musiałam martwić. Wszystko zrealizowana tak jak wcześniej ustalaliśmy.