typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie , miejscowość: Niepołomice

Zamek Królewski BOUTIQUE HOTEL

Zamek Królewski BOUTIQUE HOTEL - Niepołomice

Zabytkowa sceneria renesansowej królewskiej rezydencji BOUTIQUE HOTEL, to tło zarówno dla cywilnej jak i kościelnej ceremonii zaślubin. Ogrody Królowej Bony stworzą niepowtarzalny klimat pięknej ceremonii.

Do Państwa dyspozycji oddajemy siedem różnych sal, różnych zarówno pod względem wielkości, jak i charakteru, przez co nasz Zamek jest miejsce zarówno dla kameralnego przyjęcia, jak i dla pełni weselnego szaleństwa.

Różnorodność sal i szeroki wybór komnat zamkowych pozwala na organizacje eleganckiego przyjęcia zaręczynowego w gronie najbliższej rodziny, natomiast piwnice zamkowe stanowią doskonałą scenerie pełnego wyśmienitej zabawy wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Całość uroczystości przedślubnych dopełni wyborne pałacowe menu dostosowane do charakteru i rangi wydarzenia.

Przepiękne sklepienia Komnaty Rycerskiej, ciepło witraży Komnaty Skarbiec, czy tajemnicza surowość ceglanych ścian renesansowych piwnic nadają przyjęciom weselnym splendoru, szlachetnych i wykwintnych rysów królewskich biesiad i balów, a gościom niezapomnianych wrażeń estetycznych. O kulinarną oprawę uroczystości weselnych zadba osobiście szef zamkowej kuchni oferując wachlarz wykwintnych smaków kuchni staropolskiej oraz międzynarodowej.

Nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji i służy pomocą, doświadczeniem i zaangażowaniem na każdym etapie przygotowań od skomponowania idealnego menu, poprzez aranżację, dekorację i dodatkowe atrakcje. Każdej parze towarzyszy asygnowany zamkowy koordynator weselny, który poprowadzi Państwa przez całą drogę organizacyjną przyjęcia.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Zamek Królewski BOUTIQUE HOTEL
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa małopolskiego

Restauracja Trzej Kucharze

Kraków

Personel Restauracji Trzej Kucharze zajmie się z przyjemnością, kompleksowa organizacja Państwa przyjęcia. Począwszy od ustalenia najdrobniejszych szczegółów dotyczących, zaplanowania imprezy, ustalenia odpowiedniego menu, zamówienia tortu weselnego, zgodnego z preferowanymi przez ...

Restauracja TRZEJ KUCHARZE w hotelu Kontrast ma doskonałe warunki do zorganizowania stylowego i romantycznego przyjęcia weselnego od 60 do 110 osób

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 110

Folwark Zalesie

Wieliczka

Folwark Zalesie to 200 lat historii powstawania kolejnych budynków, tworzących w całości interesującą formę architektury wiejskie. Otoczony łąkami i lasami, usytuowany na wzgórzu, z którego otwiera się przed naszymi oczami ...

Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, wyśmienitą kuchnię, perfekcyjną organizację, niebanalne rozwiązania, pełne zaangażowanie w realizacji zadań.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 1200

Hotel*** Liptakówka

Białka Tatrzańska

Obdarzając nas Państwo dużym zaufaniem zlecając zaaranżowanie własnego przyjęcia weselnego, co cieszy nas ogromnie. Pragnąc sprostać oczekiwaniom klientów i dostosowując się do życzeń, przygotowaliśmy kilka waranów przyjęcia weselnego. Wyśmienite manu, ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 350