Regulamin


Regulamin serwisu www.lokale-wesele.pl

Korzystając z serwisu akceptują Państwo warunki niniejszego Regulaminu. Jeśli nie akceptują Państwo warunków Regulaminu, prosimy opuścić stronę.

TERMINY UŻYTE W REGULAMINIE
Regulamin - Regulamin serwisu www.lokale-wesele.pl
Serwis - serwis www.lokale-wesele.pl
Baza - baza Lokali w serwisie www.lokale-wesele.pl
Usługa - reklama Lokalu w serwisie www.lokale-wesele.pl
Lokal - Firma, która posiada wpis w serwisie lub wysłała formularz dodania oferty.

I INFORMACJE OGÓLNE
1. Celem serwisu www.lokale-wesele.pl jest prezentacja aktualnej bazy Hoteli, Restauracji, Domów Weselnych oraz Dworów
i Pałaców, czy Firm Cateringowych z całej Polski, organizujących przyjęcia weselne.
2. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczonych w Bazie.
3. Każda firma, która współpracuje z portalem potwierdza, że dane zamieszczone w serwisie są zgodne ze stanem faktycznym.
4. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby:
* dane dotyczące firm były na bieżąco aktualizowane,
* opisy działalności współpracujących firm były wyczerpujące,
* serwis zawierał jak największą ilość firm z danej branży,
* obsługa serwisu była zrozumiała i przejrzysta.
5. Serwis zastrzega sobie prawo wysyłania informacji dotyczących nowych form reklamy, promocji, wiadomości reklamowych firm trzecich oraz zmian w naszym serwisie.

II ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU
1. Serwis prezentuje informacje dla Internautów (Par Młodych), którzy mają możliwość wyboru odpowiedniego Lokalu oraz kontaktu z nim.
2. Wiadomości przesyłane za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego w ofercie Lokalu wysyłane są do Lokalu oraz do Redakcji Serwisu. Treść wiadomości nie będzie nigdy przekazywana osobom trzecim.
3. Formularz kontaktowy znajdujący się w ofercie służy wyłącznie do kontaktowania się z Lokalami w sprawie wynajęcia sali. Zabrania się wykorzystywania formularza kontaktowego do celów komercyjnych (wysyłki reklam).
4. Redakcja serwisu informuje, że zamieszczone oferty lokali można komentować i oceniać. Wszystkie komentarze są rejestrowane. Wybrane (wulgarne, nie na temat, niestosowne) oceny będą usuwane przez Redakcję Serwisu.

III REKLAMA W SERWISIE
1. Reklama w serwisie www.lokale-wesele.pl jest płatna. Abonament za zamieszczenie prezentacji na łamach serwisu wynosi 300 zł netto/rok.
2. Lokal za zamówioną usługę otrzymuje fakturę VAT z terminem płatności w formie elektronicznej (na podany adres w formie maila z plikiem PDF). Za każdym razem na żądanie Lokalu, Redakcja Serwisu wyśle także fakturę w formie papierowej na adres korespondencyjny Lokalu (lub inny, wcześniej wskazany przez Lokal).
3. Publikacja wpisów na łamach portalu następuje maksymalnie do 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania należności z tytułu abonamentu na koncie Grupy Portali Weselnych.
4. W celu usunięcia prezentacji Lokalu należy skontaktować się z Administratorem, pisząc na adres: biuro@lokale-wesele.pl

IV TERMINY LAST MINUTE
1. Istnieje możliwość dodatkowej promocji swojego Lokalu poprzez dodanie oferty do stworzonego w tym celu modułu LAST MINUTE.
2. Wolny termin może dodać każdy Lokal posiadający wizytówkę w Serwisie.
3. Termin wynajęcia sali dodany przez moduł LAST MINUTE nie może być dłuższy niż 6 m-cy od daty jego dodania.
4. Terminy można dodawać w zamian za punkty, których liczba widoczna jest po zalogowaniu się do Panelu Administracyjnego wizytówki, w zakładce "Oferty Last Minute".
5. Jeden punkt umożliwia dodanie jednego terminu.
6. Jeden punkt ma wartość od 3 zł do 5 zł netto. Minimalnie można zakupić 20 punktów (wartość 100 zł netto).
7. Punkty ważne są 2 lata od daty zakupu.
8. Za niewykorzystane punkty Serwis nie zwraca wydanych wcześniej środków.
9. Rejestracji do modułu LAST MINUTE można dokonać kontaktując się z redakcją lub logując się do Panelu administracyjnego wizytówki.
10. Rejestracja i posiadanie konta w module LAST MINUTE jest bezpłatne.