typ: Restauracja, województwo: Pomorskie , miejscowość: Gdańsk

PROGRES

PROGRES - Gdańsk

Progres to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, wzdłuż ulicy Słowackiego, na słynnym Garnizonie.

Lokalizacja z licznymi parkingami, bazą noclegową, łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską. W zabytkowej, odrestaurowanej byłej kantynie oficerskiej powstał lokal o powierzchni ponad 500 m2, podzielony na dwie części – restaurację/bistro oraz salę weselną dla 180 osób, w pełni wyposażoną w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz wydajną klimatyzację. Nowoczesne wnętrza w zabytkowej bryle, przestronny zewnętrzny taras, jasna sala i malownicza okolica to największe, ale nie jedyne atuty.

Właścicielem obiektu jest Bartłomiej Sadowski, który swoje doświadczenie budował m.in. w Hotelu Haffner, Hotelu Rezydent, a także Lighthouse Restaurant na Kajmanach czy Chatham Club w Stanach Zjednoczonych. W trakcie wielu lat pracy nauczył się najważniejszej zasady - miejsce przede wszystkim tworzą ludzie, dlatego do swojego teamu zebrał ludzi z ogromną pasją. Zaczynając od kucharzy (Szef kuchni – Michał Chojnacki), przez managerów, kelnerów, a nawet administrację, wszystkie osoby zatrudnione w Progres, do pracy przychodzą z uśmiechem na twarzy, a ich głównym celem jest zadowolenie Gości.

Oprócz odpowiedniego podejścia, załoga ma również imponujące doświadczenie (wieloletnia praca w **** i ***** gwiazdkowych Hotelach w Polsce i za granicą), dzięki temu przywiązuje uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a obsługa jest kompleksowa i wyjątkowa. „Jako specjaliści bardzo chętnie pomagamy zaplanować całą uroczystość i nie ograniczamy się jedynie do miejsca i kuchni. Weselne doświadczenie opieramy również na uroczystościach organizowanych w Sosnowej Osadzie w Niedarzynie k. Bytowa.”

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa pomorskiego

Ośrodek Wypoczynkowy Baltika

Malbork

Obiekt jest usytuowany niespełna 1000m od brzegu morza, dlatego nasi goście mogą poczuć ten wyjątkowy klimat, jak również zakosztować wrażeń na wieczornym spacerze oświetloną alejką, prowadzącą wprost nad morze. ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 80

Cedrowy Dworek

Cedry Wielkie

Cedrowy Dworek oferuje Państwu organizację wesel i innych przyjęć okolicznościowym w pięknej i klimatyzowanej sali, oraz w plenerze. Dysponujemy również miejscami noclegowymi oraz własną cukiernią "Żuławskie Wypieki".

Wyjątkowe wesela z klasą! Sprawdźcie nasze opinie :)

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150

Dom Bursztynowy

Jantar

Dom Bursztynowy położony na Mierzei Wiślanej oferuje Państwu kompleksową obsługę przyjęć weselnych. Zapewniamy nienaganną obsługę, pyszną kuchnię oraz noclegi dla gości.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja