typ: Dwór i Pałac, województwo: Lubuskie , miejscowość: Skwierzyna

Pałac Wiejce

Pałac Wiejce - Skwierzyna

Pałac Wiejce...

to nowoczesne i komfortowe centrum konferencyjno szkoleniowe oraz hotel zlokalizowany w jednym z największych i najokazalszych obiektów zabytkowych zachodniej Polski.
Znajdujący się w zakolu rzeki Warty Pałac otoczony jest lasami Puszczy Noteckiej oraz 15 hektarowym parkiem z przepięknym starym drzewostanem i systemem stawów.

Posiadamy 6 sal konferencyjnych i bankietowych oraz salę restauracyjną i Drink Bar. Łącznie mogą one pomieścić 530 osób. Istnieje również możliwość rozstawienia namiotów w parku pałacowym oraz udostępnienie altany gilowej.

Sala Balowa to najbardziej reprezentacyjna z sal znajdująca się na pierwszym piętrze Pałacu. Jest połączona z obszernym tarasem zapewniającym widok na pałacowy park. Sala ma powierzchnię 100 mkw. z możliwością podziału na dwie mniejsze sale o powierzchni 70mkw. i 30mkw Rozmiar sali jest dodatkowo spotęgowany jej wysokością. Wystrój sali na który składają się eleganckie tapety, żyrandole i zasłony pozwala poczuć blask minionej epoki. Sala jest klimatyzowana, posiada dzienne oświetlenie z możliwością zaciemnienia. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. W układzie teatralnym sala może pomieścić 100 osób, przy ustawieniu stołów w podkowę do 90 osób, w układzie szkolnym 80, a w układzie bankietowym 130 osób.

Sala Rycerska znajduje się w podziemiach pałacu co zapewnia jej wyjątkowy klimat. Na ceglanych i kamiennych ścianach rozwieszone są proporce oraz średniowieczne uzbrojenie nadając pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Powierzchnia - 100 mkw. Ze względu na charakter sali idealnie nadaje się ona na projekcje, prezentacje, wykłady jak również bankiety i imprezy tematyczne. W układzie teatralnym sala może pomieścić 130 osób, a w układzie bankietowym 100 osób. W tym samym klimacie utrzymany jest również połączony z salą Drink Bar, któremu uroku dodaje również czynny kominek. Jako osobne pomieszczenie Drink Bar może pomieścić 35 osób, ale doskonale sprawdza się on również jako zaplecze gastronomiczne imprezy dla większej ilości uczestników odbywające się na terenie Sali Rycerskiej.

Sale Kasztanowa i Klonowa o powierzchni odpowiednio 57 i 48 mkw. to nowoczesne sale konferencyjne znajdujące się w budynku Folwarku. Sale są klimatyzowane, wyposażone we wszelki sprzęt potrzebny do przeprowadzenia konferencji, warsztatów czy dyskusji w grupach. Większa z sal w ustawieniu teatralnym może pomieścić 50 osób, w ustawieniu szkolnym 45, a przy stołach ustawionych w literę U 40 osób.

Ogród Zimowy to najmniejsza sala znajdująca się na terenie pałacu o powierzchni 44 mkw. może zostać wykorzystana jako miejsce organizacji szkolenia czy narady dla nie więcej niż 40 uczestników. Można w niej również rozegrać partyjkę bilarda lub przeprowadzić degustację np. win czy wisky.

Ofertę uzupełnia restauracyjna sala Szmaragdowa, w której przy okrągłych stolikach lub przy jednym wspólnym stole możemy serwować posiłki jednocześnie dla 70 osób.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa lubuskiego

Stary Zajazd - Restauracja i Hotel Zielona Góra

Zielona Góra

W Starym Zajeździe posiadamy do Państwa dyspozycji 8 dogodnych, jasnych pokoi, w tym apartament małżeński, polecany również parom. W naszej ofercie znajdują się pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe. Wszystkie z ...

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150

Restauracja Lew

Żary

W Restauracji Lew serwowane są wyśmienite dania kuchni polskiej i regionalne. Zawsze świeże i smaczne. Obsługa restauracji dokonuje zawsze największych starań, aby do końca imprezy służyć pomocą.

Biały Lew to prestiż i elegancja

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 60

Hotel Kęszyca Leśna

Międzyrzecz

Hotel Kęszyca Leśna specjalizuje się w organizacji wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Położenie lokalu przyciąga gości na dłużej, dlatego oferujemy również bogate zaplecze noclegowe.

Proponujemy Państwu Ślub jak z bajki...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 120