Polecamy
typ: Dwór i Pałac, województwo: Dolnośląskie , miejscowość: Wrocław

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice - Wrocław

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice to zabytkowy obiekt w stylu barokowo- renesansowym znajdujący się jedynie 20 km od stolicy Dolnego Śląska- Wrocławia. Niegdyś rezydencja Feldmarszałka Gebharda Leberechta von Blucher (zwycięzcy w bitwie pod Waterloo z Napoleonem), a obecnie hotel, restauracja, ośrodek eventowo- konferencyjny i pole golfowe.

Od ponad 20 lat zajmujemy się organizacją szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych i plenerowych. Przyjęcia weselne organizujemy do 100 osób, a w hotelu możemy przenocować 55 gości w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Oprócz wesela możemy też zająć się przygotowaniem poprawin w formie obiadu w jednej z naszych 6 sal bankietowych, czy grilla na świeżym powietrzu, gdzie pod zadaszeniem renesansowych arkad ugościmy do 60 osób.

W ramach spalania weselnych kalorii i relaksu na łonie natury zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego 9- dołkowego pola golfowego z Driving Range. Pole (jak i pałac) znajdują się na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, przez co charakteryzuje je duża ilość naturalnych przeszkód. Jeśli nie mieli Państwo jeszcze do czynienia z tym ciekawym sportem to zachęcamy do rozpoczęcia przygody z golfem na naszym polu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Pałac Krobielowice, należący do Europejskiego Szlaku Zamków i Pałaców to idealny wybór na niezapomniane przyjęcie weselne. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta jak i wyjątkowy charakter tego miejsca uczyni jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu niezwykłym przeżyciem.


Oferujemy:

-przygotowanie i dopasowanie menu indywidualnie pod życzenie klienta
-własną kuchnię
-obsługę kelnerską
-apartament w dniu uroczystości dla Pary Młodej w prezencie
-organizację dodatkowych atrakcji, np. stołu staropolskiego
-możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej na terenie obiektu (w cenie)
-pomoc przy organizacji dekoracji, zespołu muzycznego/DJ'a
-poprawiny w formie grill'a lub obiadu
-hotel
-możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin na terenie obiektu
-menu weselne

Galeria zdjęć

Facebook
Pałac Krobielowice
Wasza ocena:
4.70   |  głosów: 20

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa dolnośląskiego

Sala Splendor

Bielawa

Sala Balowa posiada podwyższoną scenę, która to jest idealnym miejscem dla zespołu artystycznego. Oprawa świetlna, skonstruowana została przez firmę Groda. Bardzo bogate zaplecze sprzętowe umożliwia wykonanie perfekcyjnego widowiska, które to ...

Splendor to symbol tego, co najlepsze.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 250

Hotel Śląsk

Wrocław

Hotel Śląsk oferuje bardzo ciekawe i różnorodne menu, w bardzo przystępnych cenach. Hotel Śląsk oferuje apartament dla nowożeńców w cenie.

Zajmiemy się wszystkim, od rzeczy najważniejszych po najdrobniejsze detale. Polecamy się!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 300

Dwór Skalny

Miłków

Najlepszą rekomendację Dwór Skalny organizowanych tu wesel dają sami klienci, wieloma pozytywnymi opinii. Dbamy o kompleksowe, ścisłe z wytycznymi klienta przygotowanie każdej imprezy, tak aby goście wyszli zachwyceni ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 180