Polecamy
Zajazd Na Skarpie Zajazd Na Skarpie DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
typ: Restauracja, województwo: Podlaskie , miejscowość: Białystok

Karczma Maciejówka

Maciejówka położona jest w obrębie Parku Krajobrazowego w sercu Puszczy Knyszyńskiej i bezpośredniej bliskości rzeki Supraśl i Słoi. Najbliższa wieś Borki znajduje się w odległości ok 1 km., co zapewnia kameralność i komfort wypoczynku. Proponujemy Państwu 32 miejsca noclegowe wraz z wyżywieniem.

Oferta weselna już od 120 zł od osoby zawiera 4 dania gorące, 10 przystawek, napoje zimne, kawa, herbata, ciasto.

Idealny miejscem na kameralne wesela w regionalnym klimacie jest Stodoła Macieja.


W mieście Białystok położona jest kolejna nasz Karczma o nazwie Maciejówka.Zapewniamy kuchnię wiejską, regionalną oraz wyroby własne.
Ponadto organizujemy imprezy w plenerze, okolicznościowe oraz wesela.
Posiadamy własne kąpielisko.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2022-04-06
Nasze doświadczenia z tym miejscem niestety nie mają nic wspólnego z radością, mimo,że temat jest weselny. Na 2 miesiące przed zaplanowanym,opłaconym już ślubem w USC i weselem zostaliśmy poinformowani, że nastąpiła pomyłka karczmy i na jej terenie odbędą się dwa wesela,bo przecież można dostawić namiot. Właśnie po to szukaliśmy miejsca tylko dla nas, w lesie, żeby dostać pod nos 80-ciu nie naszych gości. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem tego miejsca przestrzegam - proszę zapisać sobie w umowie wyłączność na dany dzień , inaczej zostaniecie potraktowani tak,jak my. Nie chcieliśmy się zgodzić na drugie wesele pod nosem,więc karczma uznała,że wina leży po naszej stronie i nie miała nawet na tyle przyzwoitosci,żeby zadeklarować zwrot podwójnego zadatku w przypadku winy organizatora, który jest wpisany w umowę. Nie mówiąc już o pozostałych kosztach,które do tej pory ponieśliśmy. Nie sądziłam ,że można się w ten sposób zachować. Przestrzegam - omijajcie szerokim łukiem.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa podlaskiego

Zajazd Na Skarpie

DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

Zajazd Na Skarpie dysponuje trzema klimatyzowanymi salami - zapraszamy!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 100

Hotel SPA Wojciech w Augustowie

Augustów

Na większe przyjęcia Hotel SPA Wojciech w Augustowie przygotował sale restauracyjną, natomiast na kameralne do 20 osób, sale bankietowa. Poza tym nasi goście mogą odpocząć w 25 komfortowo urządzonych pokojach. ...

Unikalna lokalizacja, wysoki standard wyposażenia hotelu i świadczonych usług, uprzejmy personel to gwarancja zadowolenia wszystkich gości.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Sioło Budy

Białowieża

To wyjątkowe miejsce, o niesamowitym klimacie, jaki nadaje mu architektura obiektu i znajdujący się tu skansen, czyni to miejsce wprost idealną oprawą dla wesel, czy innych przyjęć okolicznościowych. Obiekt oferuje ...

Wesele w Puszczy Białowieskiej

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia