typ: Hotel na wesele, województwo: Śląskie , miejscowość: Tychy

Hotel Daria***

Hotel Daria

w Tychach jest wyjątkowym połączeniem nowoczesności i komfortu z przyjazną, rodzinną atmosferą. Wszystkie te cechy decydują o tym, iż niezależnie od celu pobytu, każda chwila w nim spędzona stanie się w przyszłości miłym wspomnieniem.

Hotel posiada dogodne położenie, swobodny dostęp do najważniejszych instytucji, obiektów i atrakcji turystycznych oraz bliskie sąsiedztwo strefy ekonomicznej oraz szlaków komunikacyjnych, co sprawia, że jest on idealnym miejsce zarówno dla gości indywidualnych jak i biznesowych.

Wspaniała kuchnia, przytulne wnętrza oraz życzliwa obsługa, zapewnią Państwu pełny komfort, jak również idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Hotel Daria to także wyjątkowe miejsce, gdzie profesjonalnie i ze smakiem można zorganizować każdą, szczególnie najważniejszą imprezę okolicznościową. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie stylowe sale: Zieloną i Kominkową oraz kameralną salkę bankietową, które mogą zostać dowolnie zaaranżowane wobec Państwa oczekiwań przy okazji imprez okolicznościowych. Maksymalna liczba osób jaką możemy gościć na przyjęciu to 80 osób.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją, koordynacją i realizacją praktycznie każdego rodzaju wydarzenia:
* Imprez okolicznościowych: wesel, jubileuszy, chrzcin, komunii, rocznic, rodzin, 18-stek, wieczorów panieńskich i kawalerskich
* Imprez firmowych: bankietów, spotkań biznesowych, konferencji, pikników, szkoleń, imprez integracyjnych
* Innych imprez dostosowanych do specjalnych wymagań klienta

Jeśli wybierzecie Hotel Daria na miejsce wydarzenia, będziecie Państwo rozmawiali wyłącznie z jednym specjalistą z naszego zespołu, który będzie osobą kontaktową do wszystkich spraw - sali, cateringu, planu obsługi, zakwaterowania oraz wszelkich elementów dodatkowych. Także przez cały czas trwania imprezy koordynator będzie pozostawał do Państwa dyspozycji. Pomoże to Państwu w sprawnej koordynacji udanego wydarzenia z minimalnymi nakładami czasu i pracy.

Gwarantujemy doskonałe jedzenie oraz sprawną, profesjonalną obsługę każdej imprezy!

 

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa śląskiego

Centrum Konferencyjno - Bankietowe "u Ostrowskich"

Siemianowice Śląskie

Przyjęcie weselne organizowane jest w sali, w którym znajduje się największy kryształowy żyrandol w Polsce. Organizując każdą ze zleconych nam imprez,zapewniamy jej profesjonalną i co ważne,kompleksową obsługę a wyśmienita kuchnia sprosta ...

Organizując każdą ze zleconych nam imprez,zapewniamy jej profesjonalną i co ważne,kompleksową obsługę a wyśmienita kuchnia sprosta najbardziej wymagającym podniebieniom.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 180

Pod Skrzydłami Anioła

Piekary Śląskie

Oferujemy Państwu dwie eleganckie klimatyzowane sale, z parkietami tanecznymi, mogące pomieścić ponad 150 osób. Eleganckie wnętrza przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających osób, a przejrzyste sale zadowolą zwolenników przestrzeni wypełnionych światłem. ...

Zorganizujemy dla Was najpiękniejsze wesele!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 200

Szyb Bończyk

Mysłowice

W skład Kompleksu Bankietowo- Konferencyjny Szyb Bończyk wchodzą trzy duże sale. Na 90 osób, na 100 osób i na 150 osób. Dla weselników przewidziane zostały niezapomniane atrakcje. Przywitanie gości w ...

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150