typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Chotynia

Dwór Chotynia

Dwór Chotynia to niepowtarzalne miejsce na zorganizowanie eleganckiego i kameralnego ślubu pod altana na wyspie, która jest oazą ciszy i spokoju. Organizujemy wesela na Sali bankietowej przy 10-osobowych okrągłych stołach. Państwa udziałem będzie wyjątkowe przyjęcie, niezapomniana impreza okolicznościowa, komunia, jubileusz, czy przyjęcie firmowe okraszone wyśmienitą kuchnią autorstwa naszego szefa kuchni Sławomira Kocunia, jeśli pozwolicie Państwo nam ja przygotować.

Wesela w dworskim klimacie, czy rytuał zaślubin także może się stać Państwa udziałem, ponieważ właśnie chętnie w takim stylu przygotujemy Państwa przyjecie. Sale w której odbywają się przyjęcia wyposażyliśmy w okrągłe stoły, przy których swobodnie może zasiąść 130 gości. Wspólnie z Państwem zaplanujemy i podamy wyśmienite dania, które uświetnią kulinarnie tan moment. Z największa dbałością o szczegóły zorganizujemy ten cudowny , najważniejszy dzień w Państwa życiu!

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Sala Weselna Górki Zielone

Górki

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla 50-280 osób. Duży obiekt położony malowniczo pośród lasów, to wymarzona przestrzeń na tego typu imprezy. Zapraszamy.

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 280

Hotel Chynów

Chynów

Promocja na wesela w piątki - 10 % rabatu! W Hotelu Chynów pragniemy zaoferować jak najlepsza usługę organizacji Państwa przyjęcia weselnego. Przygotowaliśmy cudowną salę bankietową, zaprojektowaną i przystrojoną tak, aby ...

Naszą aspiracją jest sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 246