typ: Dwór i Pałac, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Olszyna

Zamek Rajsko

Olszyna 59-830
Zapusta 51
tel.: 694743127
http://www.zamekrajsko.eu/
rajskiewesele@onet.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 50 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 467
Zamek Rajsko - Olszyna

Poszukujecie niezwykłego miejsca na ten ważny moment w waszym życiu ?

Pragniecie poczuć się wyjątkowo w iście królewskim stylu?

Zamek Rajsko

  to kameralne miejsce usytuowane na stu metrowej skarpie, pomiędzy dwiema rzekami. Bajkowe otoczenie sprawia, że jest to idealne miejsce na wesela oraz inne uroczystości rodzinne.

Obecnie odbudowany obiekt składa się z 4 budynków. Na terenie Zamku znajduje się 8 tarasów, winiarnia, sauna sucha oraz jacuzzi. Do Państwa dyspozycji mamy 5 komfortowych dwuosobowych apartamentów, w każdym z nich istnieje możliwość dostawki.

Dysponujemy również pomieszczeniem zamkowym, w którym można zorganizować ceremonię ślubu cywilnego. Zorganizowanie wesela do białego rana wiążę się z wynajęciem Zamku na wyłączność, niezależnie od ilości wynajętych pokoi. Na Państwa życzenie zorganizujemy całe przyjęcie weselne wraz z atrakcjami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy ofertę do potrzeb Pary. Menu, alkohol oraz usługi dodatkowe stanowią odrębny koszt.

Dbając o naszych gości zapewniamy kulinarne doznania na najwyższym poziomie. Rajskie jadło ze średniowiecznym akcentem, serwowane z rożna w całości: jagnię, dzik, muflon, daniel lub prosiak . Dołożymy wszelkich starań aby ten wyjątkowy dzień był pełen radości i udanej zabawy.

Zapraszamy do zobaczenia naszej prezentacji.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Zamek Rajsko
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.