typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Siemianice

Zajazd Wielkopolski

Zajazd Wielkopolski - Siemianice

Szanowni Państwo, Z radością przedstawiamy Państwu miejsce niezwykłe na mapie południowej Wielkopolski, choć jesteśmy przekonani, że jest ono wyjątkowe również na mapie kraju.
Położony w Siemianicach Zajazd Wielkopolski to nowy hotel łączący ekskluzywność i prestiż trzygwiazdkowego obiektu z niepowtarzalną kameralną atmosferą. Wesela w Zajeździe to tradycyjne kulinarne potrawy.
Autorskie przepisy szefa kuchni i ciekawe nowatorskie pomysły znalazły odzwierciedlenie w Staropolskim menu, które zaspokoi potrzebę nowych doznań kulinarnych charakterystycznych dla regionu południowej wielkopolski.

Nie bez znaczenia jest baza wspaniałych 30 pokoi w których to możemy przenocować 80 gości weselnych. Malownicza okolica z pewnością zachwyci Państwa o każdej porze roku, a wśród przyhotelowej zieleni poczują Państwo przypływ energi. Zajazd Wielkopolski to miejsce piękne za rozsądne pieniądze, a przede wszystkim wyjątkowe i stworzone specjalnie dla Państwa dlatego serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Galeria zdjęć

Facebook
Zajazd Wielkopolski
Wasza ocena:
4.60   |  głosów: 20

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.