typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Gąsawa

Zajazd w Biskupinie obok Muzeum Archeologicznego

Zajazd położony jest w Biskupinie na terenie Powiatu Żnińskiego, w którym znajduje się największy w Europie Rezerwat Archeologiczny. Piękne historyczne miejsce na Pałukach, które dostarcza przyjemności i wygody – noclegi, restauracja, plac zabaw dla dzieci, duży bezpieczny parking, wiata do grilla na 200 os, Muzeum Archeologiczne, przejazd kolejką wąskotorową do Wenecji, rejs statkiem po Jeziorze Biskupińskim.

Zajazd w Biskupinie zapewnia warunki do zorganizowania imprezy okolicznościowej do 200 osób. Posiadamy dwie sale bankietowe które wyposażone są w klimatyzację, kominek, każda z nich połączona jest z częścią noclegową.
Posiadamy 300 miejsc noclegowych oraz sale:
* pierwszą Klasyczną – nowoczesny wystrój, dekorację świetlne, eleganckie, jasne nowoczesne krzesła, porcelanowa zastawa stołowa.
* drugą Regionalną – stylizowana, wystrój nawiązujący do biskupińskiego klimatu z pałuckimi elementami ludowymi, z ciepłym i kameralnym wystrojem. Zapewniamy uważną i staranną obsługę, która zadba o pełną wygodę gości.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe - wesela, - bankiety, - imprezy firmowe, - studniówki, - bale sylwestrowe, - komunie.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Barcin, Łabiszyn, Żnin, Pakość, Bydgoszcz, Mogilno, Gniezno
Facebook
Zajazd w Biskupinie obok Muzeum Archeologicznego
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.