typ: Restauracja, województwo: Lubelskie, miejscowość: Biała Podlaska

Zajazd Szeleścianka

Zajazd Szeleścianka - Biała Podlaska

Szeleścianka!
Wesele - bardzo szczególny dzień w życiu każdego człowieka, chcemy aby był niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Chcemy też, aby Państwa goście również tak wspominali ten dzień. Na udane przyjęcie weselne na pewno składa się atrakcyjnie udekorowana sala weselna, smaczne menu, wspaniała atmosfera radości i zabawy. Zaproponować to wszystko Młodej Parze, która zdecyduje się na organizowanie przyjęcia weselnego w Szeleściance.

Oferujemy: kompleksową obsługę przyjęcia, klimatyzowaną salę na 170 osób, duży parking, tradycyjne wprowadzenie na salę, smaczną kuchnię, menu, wiejski stół", profesjonalną oraz bardzo miłą obsługę, zadbamy o efektowny wjazd tortu na salę weselną. Zapewniamy nocleg gratis w jednym z dwóch pokoi Młodej Parze po przyjęciu weselnym.

Nasz zajazd to znakomite miejsce na organizację różnego rodzaju imprez, uroczystości spotkań okolicznościowych. U nas zorganizujesz wesel, chrzciny, przyjęcie pierwszo-komunijne, bankiety i spotkania firmowe, bale sylwestrowe, spotkania integracyjne konsolacje. Zajazd Szeleścianka to także taneczne zabawy w czasie karnawału oraz kiedy nie ma imprez zamkniętych w weekendy .

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Cicibór Duży, Kłoda Duża, Zalesie, Piszczac, Szachy
Facebook
Zajazd Szeleścianka
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.