typ: Restauracja, województwo: Lubelskie, miejscowość: Nałęczów

Zajazd Jan

Nałęczów 24-150
Kolonia Bochotnica 13A
tel.: 600 280 437
http://www.zajazdjan.pl/
zajazdjan@op.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 200 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 5331
Zajazd Jan - Nałęczów


Zajazd Jan znajduje się w malowniczym zakątku lubelszczyzny, od uzdrowiska Nałęczów w odległości około 500 m. Dzięki położeniu przy drodze wiodącej z Lublina do Puław oraz Kazimierza Dolnego nasi klienci mają łatwy dojazd, zapraszamy więc na przerwę w podróży.

 

W naszej restauracji serwujemy smaczne i syte zjedzenie Państwo. Zajazd Jan oferuje Państwu dobrą zabawę oraz profesjonalną obsługę.

Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy profesjonalnie, a każdego z klientów traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i zawsze z serdecznością przyjmujemy Naszych gości w nasze progi. Zadowolenie, dobra zabawa i niezapomniane wspomnienia gości są dla nas najważniejsze.

Zapewniamy Państwu wyśmienite jedzenie w naszej restauracji jak i poprzez catering. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, a produkty, z których przygotowywane są posiłki zawsze są pełnowartościowe i świeże. Podstawą dobrej zabawy na weselu czy urodzinach jest smaczne jedzenie oraz życzliwa atmosfera, goszcząc się w naszych progach mają Państwo gwarancję 100% zadowolenia.

Dla osób planujących podwyższenie swoich kwalifikacji, organizację konferencji, szkoleń bądź spotkań oferujemy w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Zajazd Jan to nie tylko restauracja, sala przyjęć bądź konferencje, ale również hotel. Dla naszych gości oferujemy komfortowe pokoje w Ośrodku Wypoczynku Natura.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Miejscowości w pobliżu

Cynków, Sadurki, Motycz, Stary Gaj, Wojciechów, Puławy, Lublin
Facebook
Zajazd Jan
Wasza ocena:
4.77   |  głosów: 22

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.