typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

Zagroda Bamberska

Zagroda Bamberska - Poznań

Dzień ślubu i wesela to szczególny dzień. Jednen z tych, które chcemy, aby wypadły perfekcyjnie. By był piękny, wyjątkowy, niezapomniany.

Na sukces przyjęcia weselnego składa się mnóstwo elementów. Od wybrania odpowiedniego miejsca, strojów ślubnych, dobrego fotografa, kwiatów poprzez formalności, aż po oprawę muzyczną ceremonii, wesela.itd

Zachęcamy, aby oparli się Państwo na naszym doświadczeniu. Sprawimy, że uniknięcie niepotrzebnego stresu związanego z przygotowaniami i będziecie mogli w pełni cieszyć się nadchodzącym dniem ślubu. Dzięki nam zrealizujecie Wasze pomysły oraz spełnicie marzenia Każdą ofertę tworzymy indywidualnie, dopasowując ją do potrzeb i oczekiwań naszych gości.

W Zagrodzie Bamberskiej zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Nasz Szef Kuchni skomponuje dla Państwa wykwintne menu, zadbamy o wydrukowanie kart menu, wizytówek, a nawet zaproszeń. Przygotujemy nie tylko scenariusz gastronomiczny, ale również doskonałą oprawę przyjęcia. Współpracujemy ze sprawdzonymi muzykami, cukiernikami, florystami, co sprawia że nie a dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Z takim samym zaangażowaniem i pomysłowością organizujemy romantyczny wieczór dla dwojga, jak i elegancki bankiet na 100 osób.

Galeria zdjęć

Facebook
Zagroda Bamberska
Wasza ocena:
4.33   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.