typ: Dom Weselny, województwo: Małopolskie, miejscowość: Korzenna

Weselny Dwór ARON

Weselny Dwór ARON - Korzenna

Ośrodkiem wioski Łyczanej był zawsze znajdujący się na środkowym miejscu budynek dworski otoczony pięknymi bzami i lipami z przyległymi budynkami. Dzisiaj budynek ten służy jako centrum przeznaczone do organizacji wesel, konferencji, studniówek, komunii i innych imprez okolicznościowych.

Weselny Dwór ARON to nie tylko sala weselna, ale też radość, szczęście i niezapomniane wspomnienia. Organizowane przez nas wesela, studniówki, komunie, konferencje i inne imprezy okolicznościowe przesycone są tymi emocjami.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Łyczana, Nowy Sącz, Grybów, Bobowa, Siedliska
Facebook
Weselny Dwór ARON
Wasza ocena:
4.70   |  głosów: 10

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-07-14
Byliśmy, widzieliśmy i mieszkaliśmy tam. Zewnętrznie niepozorny dworek zaskoczy każdego w wewnątrz. Obiekt godny uwagi z klimatyzacją co jest ważne w upalne dni i przy dużej ilości gości. Wysokie sale zapewniają dużo świeżego powietrza. Zdjęcia powyżej nie są reklamą a jedynie pokazują stan faktyczny. Obsługa przemiła, życzliwa, pracowita, naprawdę troszcząca się o gości, że czuliśmy się lepiej niż we własnych domach. Wyżywienie przygotowane ze smakiem, zwłaszcza dania regionalne i "wiejski stół ". Pomieszczenia gościnne - sypialne na piętrze ładnie urządzone i dobrze wyposażone. Na zewnątrz zadaszony "taras" po lewej stronie wejścia / którego nie ma na zdjęciu / gdzie można wypić napój czy przewietrzyć się. Miła atmosfera tam panująca udzielała się wszystkim gościom, że naprawdę będziemy zawsze miło wspominać 3 dniowy pobyt w dworku na przyjęciu weselnym "Ewy i Łukasza".