typ: Restauracja, województwo: Pomorskie , miejscowość: Gdańsk

Wesele na Plaży

Wesele na Plaży - Gdańsk

Wesele na Plaży - Wesele w Sopocie - Niepowtarzalna atmosfera sopockiej piaszczystej plaży, widok na zatokę gdańską i sopocki park to tylko wstęp do Twojej wymarzonej ceremonii weselnej w kompleksie Wesele na Plaży

Dzień, o którym marzyliście i na który czekaliście tak długo właśnie nadchodzi, wszystkie wasze wymarzone i podpatrzone na ekranach telewizyjnych wizje mogą się stać rzeczywistością. Na pięknej Sopockiej Plaży, w malowniczej architekturze i z pełnym przepychem stworzymy dla Was niezapomniane przeżycie, a wasi goście z wrażenia zaniemówią.Jesteśmy przekonani, iż wszystkie nasze starania doprowadzą do tego, iż ten dzień zapadnie na bardzo długo w pamięci zarówno waszej jak i waszych gości.

Kompleks Wesele na Plaży to 4000 m2 plaży i jeden z najbardziej prestiżowych oraz nowoczesnych obiektów z pełnym zapleczem gastronomiczno – hotelowym, jaki został stworzony nad Morzem Bałtyckim. To piękna i bardzo szeroka sopocka plaża, przyległy park, widok na najdłużej molo w Europie, a także najpiękniejszy na świecie wschód słońca, który to zaskoczy wszystkich gości, a Młodej Parze rozświetli drogę na nadchodzące życie we dwoje.
Największym atutem kompleksu MCKA jest powierzchnia plaży, na której jesteśmy w stanie stworzyć imprezę na kilka tysięcy osób, a przy wykorzystaniu hal namiotowych możemy zorganizować największą w Europie plażową imprezę pod dachem.

Kompleks Wesele na Plaży oddaje do dyspozycji m.in.:
- Salę Kryształową na 120 osób.
- Restauracje na 100 osób
- Kawiarnie
- Winiarnie
- Przebieralnia dla gości z szatnią i łazienkami
- Bar i Kawiarnia Plażowe – w sezonie letnim
- Zajmiemy się kompleksową organizacją każdej imprezy plenerowej nawet do 1000 osób.

 

Dekoracja Sali lub tarasu według uznania i dopasowania do samej imprezy, np.:
- Impreza Hawajska,
- Impreza w stylu Ludwika IV,
- Impreza Staropolska,
- Impreza Ibiza,
- Impreza Copacabana,
- Impreza Japońska
- czy Marynarska lub Piracka

Przebrany personel, zabawy na plaży lub w lokalu, aranżacja wnętrz, pochodnie, ognisko lub gril, animatorzy, zespół muzyczny w specjalnych strojach i specjalnym repertuarem itp. - zapewną świetną zabawę.
Do indywidualnego omówienia z kierownictwem firmy.

Lokal posiada wszystkie niezbędne narzędzia, aby uświetnić ceremonię ślubną specjalnym pokazem, wodzirejem czy koncertem, posiadamy nagłośnienie, oświetlenie, a w naszych klubach gościliśmy takie gwiazdy jak: Doda, Myslovitz, Łzy, Sojka, United Nation, Shaun Baker, Krzysztof Skiba, Konio, Ray Wilson, Renata Przemyk, Jay Delano, Grzegorz Turnau, Strachy na Lachy, Idins Bravos, T-Love i wielu innych .

Zespół Muzyczny
DJ – Wodzirej


Apartamenty dla gości weselnych:
- Apartament 2 osobowy dla gości
- Apartamenty 2 osobowy dla gości weselnych
- Dostawka

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy podczas wyboru i organizacji wesela i każdej innej imprezy okolicznościowej i plenerowej.

Galeria zdjęć

Facebook
Wesele na Plaży
Wasza ocena:
4.83   |  głosów: 12

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa pomorskiego

Hotel Scandic Gdańsk, Senso Restaurant&Bar

Gdańsk

Hotel Scandic zaprasza do organizacji wesela w swoich wyjątkowych wnętrzach. Wyborna kuchnia i najwyższa jakość obsługi gwarantowane.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 140

Cedrowy Dworek

Cedry Wielkie

Cedrowy Dworek oferuje Państwu organizację wesel i innych przyjęć okolicznościowym w pięknej i klimatyzowanej sali, oraz w plenerze. Dysponujemy również miejscami noclegowymi dla 85 osób.

ŻUŁAWSKIE WESELE oryginalnie i klimatycznie!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150

Lech Resort & SPA ***

Łeba

Lech Resort & SPA *** kompleksowo zajmie się przygotowaniem przyjęcia weselnego i jego koordynacją od początku do zakończenia imprezy. Zapraszamy do rezerwowania terminów.

Bogata karta dań, pozwoli na ustalenie menu weselnego, zgodnie z Państwa życzeniami,gustami i oczekiwaniami.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150