typ: Restauracja, województwo: Pomorskie , miejscowość: Gdańsk

Wesele na Plaży

Wesele na Plaży - Gdańsk

Wesele na Plaży - Wesele w Sopocie

Niepowtarzalna atmosfera sopockiej piaszczystej plaży, widok na zatokę gdańską i sopocki park to tylko wstęp do Twojej wymarzonej ceremonii weselnej w kompleksie Wesele na Plaży

Dzień, o którym marzyliście i na który czekaliście tak długo właśnie nadchodzi, wszystkie wasze wymarzone i podpatrzone na ekranach telewizyjnych wizje mogą się stać rzeczywistością. Na pięknej Sopockiej Plaży, w malowniczej architekturze i z pełnym przepychem stworzymy dla Was niezapomniane przeżycie, a wasi goście z wrażenia zaniemówią.Jesteśmy przekonani, iż wszystkie nasze starania doprowadzą do tego, iż ten dzień zapadnie na bardzo długo w pamięci zarówno waszej jak i waszych gości.

Kompleks Wesele na Plaży to 4000 m2 plaży i jeden z najbardziej prestiżowych oraz nowoczesnych obiektów z pełnym zapleczem gastronomiczno – hotelowym, jaki został stworzony nad Morzem Bałtyckim. To piękna i bardzo szeroka sopocka plaża, przyległy park, widok na najdłużej molo w Europie, a także najpiękniejszy na świecie wschód słońca, który to zaskoczy wszystkich gości, a Młodej Parze rozświetli drogę na nadchodzące życie we dwoje.
Największym atutem kompleksu MCKA jest powierzchnia plaży, na której jesteśmy w stanie stworzyć imprezę na kilka tysięcy osób, a przy wykorzystaniu hal namiotowych możemy zorganizować największą w Europie plażową imprezę pod dachem.

Kompleks Wesele na Plaży oddaje do dyspozycji m.in.:
- Salę Kryształową na 120 osób.
- Restauracje na 100 osób
- Kawiarnie
- Winiarnie
- Przebieralnia dla gości z szatnią i łazienkami
- Bar i Kawiarnia Plażowe – w sezonie letnim
- Zajmiemy się kompleksową organizacją każdej imprezy plenerowej nawet do 1000 osób.

 

Dekoracja Sali lub tarasu według uznania i dopasowania do samej imprezy, np.:
- Impreza Hawajska,
- Impreza w stylu Ludwika IV,
- Impreza Staropolska,
- Impreza Ibiza,
- Impreza Copacabana,
- Impreza Japońska
- czy Marynarska lub Piracka

Przebrany personel, zabawy na plaży lub w lokalu, aranżacja wnętrz, pochodnie, ognisko lub gril, animatorzy, zespół muzyczny w specjalnych strojach i specjalnym repertuarem itp. - zapewną świetną zabawę.
Do indywidualnego omówienia z kierownictwem firmy.

Lokal posiada wszystkie niezbędne narzędzia, aby uświetnić ceremonię ślubną specjalnym pokazem, wodzirejem czy koncertem, posiadamy nagłośnienie, oświetlenie, a w naszych klubach gościliśmy takie gwiazdy jak: Doda, Myslovitz, Łzy, Sojka, United Nation, Shaun Baker, Krzysztof Skiba, Konio, Ray Wilson, Renata Przemyk, Jay Delano, Grzegorz Turnau, Strachy na Lachy, Idins Bravos, T-Love i wielu innych .

Zespół Muzyczny
DJ – Wodzirej


Apartamenty dla gości weselnych:
- Apartament 2 osobowy dla gości
- Apartamenty 2 osobowy dla gości weselnych
- Dostawka

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy podczas wyboru i organizacji wesela i każdej innej imprezy okolicznościowej i plenerowej.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa pomorskiego

Hotel Scandic Gdańsk, Senso Restaurant&Bar

Gdańsk

Hotel Scandic zaprasza do organizacji wesela w swoich wyjątkowych wnętrzach. Wyborna kuchnia i najwyższa jakość obsługi gwarantowane.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 140

Ośrodek Wypoczynkowy Baltika

Malbork

Obiekt jest usytuowany niespełna 1000m od brzegu morza, dlatego nasi goście mogą poczuć ten wyjątkowy klimat, jak również zakosztować wrażeń na wieczornym spacerze oświetloną alejką, prowadzącą wprost nad morze. ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 80

Cedrowy Dworek

Cedry Wielkie

Cedrowy Dworek oferuje Państwu organizację wesel i innych przyjęć okolicznościowym w pięknej i klimatyzowanej sali, oraz w plenerze. Dysponujemy również miejscami noclegowymi dla 85 osób.

ŻUŁAWSKIE WESELE oryginalnie i klimatycznie!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 150