typ: Restauracja, województwo: Pomorskie, miejscowość: Sztutowo

Villa Lemon

Villa Lemon - Sztutowo

Villa Lemon zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i oprawą imprez cateringowych, wesel, bankietów, konferencji i innych ważnych eventów. Pomagamy w małych kameralnych przyjęciach domowych, kończymy natomiast na kilkuset osobowych bankietach i piknikach.

Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji każdej imprezy okolicznościowej. Gwarantujemy wyśmienite menu, obsługę na wysokim poziomie oraz wspaniałą atmosferę. Współuczestnictwo w tak ważnym dla Państwa wydarzeniu byłoby dla nas zaszczytem. Dokonamy wszelkich starań, aby ta uroczystość pozostała w pamięci Państwa i Państwa Gości. Przyjęcie weselne może być zorganizowane w naszej restauracji i/lub komfortowym pawilonie na terenie ogrodu. W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, pomożemy także w organizacji zaślubin np. na plaży. Chcąc spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy ofertę weselną zawierającą wyśmienite menu, doskonałą obsługę, oferujemy pomoc w udekorowaniu sali, w wyborze profesjonalnej oprawy muzycznej.

Wsłuchując się we wszelkie Państwa sugestie i oczekiwania dotyczące tej wyjątkowej chwili z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości.

Gwarancję udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń gwarantuje nasze doświadczenie i jakość oferowanych przez nas usług!

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Villa Lemon
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.