typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Skaryszew

U Alberta

Dom weselny U Alberta znajduje sie jedyne 20 km od Radomia, tuż obok zabytkowego, XIV-wiecznego kościoła w Odechowie. Do Państwa dyspozycji pozostają dwie znajdujące się na jednym poziomie sale – przestronna sala taneczna o powierzchni 125 m2 z podestem dla orkiestry oraz wygodna sala konsumpcyjna, w której swobodnie zmieści się nawet 250 gości. Klimatyzacja i profesjonalne zaplecze gastronomiczno – techniczne pozwolą jeszcze przyjemniej spędzać czas podczas imprezy.
Posiadamy 5 pokoi gościnnych - w tym jednen dla nowożeńców - zadbane toalety i łazienki z prysznicem. Nowoczesny budynek został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapewniamy Państwu ogrodzony strzeżony parking.

Zapraszamy serdecznie do Niedarczowa – aby w niepowtarzlnej atmosferze spędzili Państwo najważniejsze chwile i doskonale bawili się.

Galeria zdjęć

Facebook
U Alberta
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-10-02
Bardzo profesjonalnie każdy gość zadowolony. Pan Albert pilnował wszystkiego żeby było smacznie i na czas. To co mówił że zrobi tak zrobił. Warto było jechać te dwadzieścia km z Radomia na wesele