typ: Dom Weselny, województwo: Lubelskie, miejscowość: Lublin

Szklana Stodoła

Lublin 21-030
Motycz 31
tel.: 601 620 076
http://szklanastodola.pl/
kontakt@szklanastodola.pl
Liczba miejsc 220 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 5769
Szklana Stodoła - Lublin

Z miłości do minimalizmu, natury oraz z troski o odpowiednią atmosferę dla stworzenia bliskości między ludźmi w tym najważniejszym dla nich dniu, powstała Szklana Stodoła Uroczysko Motycz.

W tym niepowtarzalnym miejscu, rozciągającym się na 1,5 hektarowym obszarze mogą Państwo skorzystać z kortu tenisowego i boisk do siatkówki, czy piłki nożnej. Relaksować się nad pięknymi stawami, czy wypoczywać w sadzie owocowym lub magicznym parku idealnym na sesje ślubne. Poza tym na dzieci czekają atrakcje w formie domku na drzewie, czy placu zabaw.

W tej przyjaznej, wyjątkowej i wręcz magicznej atmosferze proponujemy zorganizowanie, w przygotowanej do tego celu  "Szklanej Stodole", wesel i innych przyjęć okolicznościowych, czy imprez integracyjnych.

Szklana Stodoła to specjalnie przystosowana przestrzeń 350m² , przeznaczona do dowolnej aranżacji, chroniona specjalnymi hartowanymi szybami. Znajduje się tutaj profesjonalne zaplecze dla wybranej przez Państwa firmy cateringowej oraz trzy łazienki.
Przy obiekcie znajduje się kamienny taras - patio, a z wnętrza "Stodoły" przez szklane szyby roztacza się zapierający dech, widok na cudowny park.

Serdecznie zapraszamy w to wyjątkowe miejsce wszystkich ceniących sobie przebywanie w bliskości natury, szukających oryginalnego i niepowtarzalnego rozwiązania na organizację Swojego wesela.

Media społecznościowe

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-09-15
Piękne miejsce.