typ: Dom Weselny, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

SIMPLEX Catering

SIMPLEX  Catering - Wrocław

SIMPLEX Catering Zajmujemy się szeroko rozumianą działalnością gastronomiczną i kateringową, dysponujemy również malowniczo położoną salą, którą można wykorzystywać do organizacji wesel, imprez okolicznościowych, zabaw tanecznych, koncertów, szkoleń i konferencji.

Zapraszamy Państwa do zorganizowania przyjęcia weselnego na naszej sali! Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronną i wytworną salę bankietową, mogącą pomieścić do 150 osób, z wydzieloną sceną dla zespołu muzycznego, z własnym zapleczem kuchennym, gdzie na miejscu przyrządzane są wszystkie dania, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że zawsze będą świeże i gorące. Sala położona jest na Swojczycach we Wrocławiu, nieopodal Stadionu Olimpijskiego, Hali Stulecia i Ogrodu Japońskiego, wśród zieleni, przy Odrze, z dala od miejskiego zgiełku. Dookoła jest mnóstwo miejsca do spacerów, nie ma także problemów z parkowaniem samochodów, a nawet autokarów.
Alkohol i ciasta zapewniają Państwo we własnym zakresie, bez żadnych dodatkowych opłat i ograniczeń z naszej strony, a zabawa może trwać do białego rana, również bez dodatkowych kosztów!
Poniżej przedstawiamy przykładowe menu weselne w różnych wariantach cenowych, wraz ze szczegółami oferty. Proszę pamiętać, iż są to tylko luźne propozycje, zawsze jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne sugestie i potrzeb

Galeria zdjęć

Facebook
SIMPLEX Catering
Wasza ocena:
4.33   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.