typ: Hotel na wesele, województwo: Lubelskie, miejscowość: Kazimierz Dolny

Siedlisko Lubicz

Siedlisko Lubicz - Kazimierz Dolny

Mamy dla Państwa wyjątkową propozycję zorganizowania wesela w oryginalnym miejscu w bajecznie pięknym plenerze, jakim jest SIEDLISKO LUBICZ w Kazimierzu Dolnym.
Łączy ono kameralny styl obiektu z otoczeniem kazimierskich wąwozów i lasów, co gwarantuje niepowtarzalną atmosferę uroczystości weselnej i powoduje, że na długo pozostaną w pamięci Państwa i wszystkich Gości.

Na ok. 2 hektarowym terenie jest miejsce, na umożliwienie realizacji różnych scenariuszy w zależności od indywidualnych upodobań, co jest naszym dodatkowym atutem.

Dodatkowe atrakcje to przejazd dorożką do ślubu, czy ceremonia zaślubin w zabytkowym Kościele Farnym pw. św. -Bartłomieja i Jana Chrzciciela -z XIV wieku w którym znajdują się najstarsze organy w Polsce
Niezapomniane będzie z pewnością kameralne przyjecie weselne w ponad 300- letniej zabytkowej Starej Chacie do 30 os. lub urządzone po prostu w plenerze do 500 os., gdzie tłem będzie zabytkowa Stara Chata.
Zapewniamy dla Państwa specjalnie wyselekcjonowane menu (w cenie od 180zł w zależności od życzeń Gości), piękną oprawę muzyki na żywo (folklor), czy atrakcyjny rabat na pokoje dla pozostałych Gości i apartament dla nowożeńców gratis.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Siedlisko Lubicz
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.